Laluna nie odpuszcza. Wydała miliony na operacje plastyczne i znów szykuje się pod nóż. "Do zobaczenia"

Laluna nie oszczędza na ingerencji w urodę. Gwiazda wydała już majątek na poprawę wyglądu. W ostatnim czasie zdradziła konkretną kwotę, jak i zapowiedziała kolejną wizytę u chirurga.

Katarzyna Alexander - znana jako Laluna Unique - to jedna z czołowych postaci "Królowych życia". Celebrytka charakteryzuje się oryginalnym wyglądem i nie ukrywa zamiłowania do zabiegów i licznych operacji plastycznych. Laluna otwarcie przyznaje się do "poprawiania" urody u ulubionych chirurgów plastycznych w Stambule. Choć jeszcze niedawno przekonywała, że w zakresie zabiegów czuje się "spełniona" i nie planuje kolejnych - nic z tych rzeczy. Gwiazda "Królowych życia" znowu szykuje się pod nóż. Zdradziła także przy okazji, ile kosztuje ją poprawienie urody.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Laluna wydała majątek na operacje plastyczne. Podała kwotę i znów szykuje się pod nóż

Laluna jakiś czas temu w odpowiedzi na jedno z pytań od fanów w "Q&A" ujawniła, ile łącznie wydała na zabiegi i operacje. Zdradziła wówczas, że chodzi o kwotę... 2 milionów złotych. Jak się okazuje - na tym nie koniec. Laluna z początkiem stycznia oznajmiła na InstaStory, że planuje kolejny zabieg. Udostępniła nagranie z jednej z klinik i napisała:

Do zobaczenia 24 stycznia 2023.

LalunaLaluna fot. Instagram

Wygląda na to, że "królowa życia" ponownie trafi pod nóż chirurgów od medycyny estetycznej. Choć nie ujawniła, co tym razem planuje sobie poprawić, to na nagraniu widać efekty zabiegu wokół oczu oraz liftingu policzków. Operacja "fox eyes" wykonana za pomocą uniesienia skóry wokół oczu przy użyciu nici pozwoli na uzyskanie efektu "lisiego oka". "Cheek lift" podnosi natomiast policzki, aby zmienić ich kształt. Laluna planuje także plastykę powiek, która ma je wizualnie odmłodzić.

Laluna uwielbia nie tylko operacje plastyczne, ale i ubrania najdroższych marek, luksusową biżuterię i dodatki, o których przeciętny Polak może tylko pomarzyć. Wielu widzów zadaje sobie pytanie - skąd uczestniczka show ma na to wszystko pieniądze? Pod tym adresem odpowiedzieliśmy na to pytanie.

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna pokazała zdjęcie sprzed operacji plastycznych. Nie przypomina siebie

Więcej o: