"Królowe życia". Laluna wydała krocie na operacje plastyczne. Lepiej usiądźcie. Kwota jest powalająca

Laluna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek z "Królowych życia". Kobieta słynie z zamiłowania do poprawiania urody. Ostatnio wyjawiła, ile wydała na operacje plastyczne. Kwota zwala z nóg.

Katarzyna Alexander znana jest w mediach społecznościowych pod pseudonimem Laluna Uniqe. Zasłynęła w słynnym reality show "Królowe życia". Kobieta pojawiła się w hicie TTV w szóstym sezonie programu i dała się poznać widzom jako miłośniczka zabiegów medycyny estetycznej. Laluna nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania i zawsze otwarcie mówiła o operacjach plastycznych, jakie przyszła. Teraz w końcu zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła, jaką kwotę na to przeznaczyła. Lepiej usiądźcie, bo suma może zwalić z nóg. 

Zobacz wideo "Królowe życia": Kasia opowiada o klientkach po chemioterapii

"Królowe życia". Laluna wydała majątek na operacje plastyczne 

Gwiazda "Królowych życia" nie robiła tajemnicy ze swoich licznych poprawek. Wręcz przeciwnie, zazwyczaj chętnie dzieliła się wszelkimi nowinkami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć "Królowe życia" zostały ostatnio zawieszone i nowe odcinki nie ukazują się w telewizji, to Laluna zgromadziła ogromną popularność w sieci. Na Instagramie jej losy obserwuje już ponad pół miliona osób. To właśnie tam celebrytka pokazuje, jak wygląda jej życie codzienne i rozwodzi się na temat operacji plastycznych.

 
 

Laluna stara się być na bieżąco w kontakcie z fanami i dość często wchodzi z nimi w interakcję. Ostatnio urządziła popularną serię Q&A, w trakcie której odpowiadała na pytania od internautów. Jeden z nich postanowił zapytać, ile kosztowały wszystkie operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej, jakie przeszła. Laluna nie robiła tajemnicy, otwarcie i bez wahania odpowiedziała na pytanie. Okazuje się, że na wszystkie poprawki celebrytka przeznaczyła spory majątek. Bowiem za swój obecny wizerunek Laluna musiała zapłacić ponad dwa miliony złotych

Jak myślicie opłacało się?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.