"Królowe życia". Na czym zarabia Laluna? Znamy odpowiedź. Jakiś czas temu oferowała nawet... własne ciało

"Królowe życia" przedstawiają luksusową codzienność osób o barwnych charakterach i z dużą fortuną. Widzowie zastanawiają się jednak, jak uczestnicy doszli do dobrobytu? Wiemy, w jaki sposób zarabia gwiazda show - Laluna.

Katarzyna Alexander - znana jako Laluna Unique - to jedna z czołowych postaci "Królowych życia". Celebrytka charakteryzuje się oryginalnym wyglądem i nie ukrywa zamiłowania do zabiegów i do licznych operacji plastycznych. Laluna uwielbia ubrania najdroższych marek, luksusową biżuterię i dodatki, o których przeciętny Polak może tylko pomarzyć. Wielu widzów zadaje sobie pytanie - skąd uczestniczka show ma na to wszystko pieniądze?

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Zobacz też: "Królowe życia". Pamiętacie jeszcze Edzię? Zobaczcie, czym się zajęła

"Królowe życia". Na czym zarabia Laluna? Znamy odpowiedź. Niezły pomysł

Laluna w przeszłości przedstawiała się jako właścicielka butiku, który sprzedawał m.in. peruki. Dzięki rozpoznawalności, którą zdobyła w "Królowych życia", gwiazda może zarabiać także na udziale w walkach Fame MMA (każdy taki występ to zarobek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych) i jako influencerka na Instagramie. Dziś obserwuje ją ponad 440 tys. osób, a każdy kolejny nowy obserwator zwiększa zainteresowanie potencjalnych reklamodawców. Laluna na swoim profilu reklamuje samochody, torebki czy odzież.

To jednak nie wszystko. Laluna zarabia również na swoim ciele. Bohaterka show TTV jakiś czas temu oferowała sprzedaż miejsca na sponsorski tatuaż, który wykona na swojej skórze. Za taki "baner" trzeba zapłacić od pięciu do 20 tys. złotych. Trzeba przyznać, ze celebrytka wykazuje się całkiem niezłą kreatywnością w zarabianiu pieniędzy. Nie da się zaprzeczyć, ze 39-letnia gwiazda "Królowych życia" ma smykałkę do biznesu.

Śledzicie losy Laluny z "Królowych życia"?

Więcej o:
Copyright © Agora SA