"Królowe życia". Laluna pokazała zdjęcie sprzed operacji plastycznych. Nie przypomina siebie

Laluna jest jedną z najbarwniejszych postaci "Królowych życia". Jej charakterystyczny styl nie ma nic wspólnego z naturalnością. Okazało się jednak, że nie zawsze tak było!

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kasia "Laluna" Aleksander jest jedną z uczestniczek programu "Królowe życia" na TTV. To niezwykle barwna postać. Od dawna miała wyobrażoną "najlepszą wersję siebie" i dążyła do spełnienia tego celu. Z pomocą przyszła chirurgia plastyczna. Laluna ma nawet ulubioną klinikę w Stambule.

Zobacz wideo Megakot wybiera samochód dla swojej dziewczyny

"Królowe życia". Dlaczego Laluna zdecydowała się na metamorfozę?

Okazuje się, że Laluna od zawsze wiedziała, jak chce wyglądać. Jej styl nie odbiega mocno od tego, co najchętniej wybierają koleżanki z programu. Lubi wszystko, co luksusowe. Garderobę ma wypełnioną ciasnymi leginasmi i ubraniami z głębokim dekoltem. W ten sposób nie tylko podkreśla sylwetkę, ale  eksponuje też liczne tatuaże.

Laluna Unique z 'Królowych życia'Laluna Unique z 'Królowych życia' Instagram/lala_laluna_official

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, Laluna jest bardzo otwarta. Nigdy nie ukrywała, że na to, jak teraz wygląda, pracowali najlepsi chirurdzy w Stambule.

Jej marzeniem było wyglądać jak kobiety w zachodnich teledyskach a zabiegi w klinice medycyny estetycznej tylko w tym pomogły.

Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka - wymieniała ostatnie "poprawki".

Twierdzi, że na tym skończy metamorfozę. Cel został osiągnięty.

Jak Laluna wyglądała przed operacjami plastycznymi?

W ostatnim odcinku "Królowych życia" uczestniczka wspominała przeszłość. Opowiadała o tym, jak wyglądała, kiedy urodziła córkę. Pokazała też zdjęcia. Widać na nich bardzo wysportowaną, atrakcyjną kobietę, uwagę zwracają zwłaszcza mocno zarysowane mięśnie brzucha.

Laluna z królowych życia pokazała jak modyfikowała ciałoLaluna z królowych życia pokazała jak modyfikowała ciało screen - InstaStories

Sylwetka Laluny przed operacjami była nieco bardziej proporcjonalna - nie miała tak dużych piersi ani pośladków. Zmiany widać też na twarzy. Więcej zdjęć możecie porównać w galerii. Poznalibyście ją?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.