"Królowe życia". Zdjęcie Adrianny sprzed metamorfoz to hit TikToka. Pod wrażeniem przemiany jest cały świat

Znana z "Królowych życia" Adrianna Eisenbach pokryła tatuażami niemal całe ciało, a fani celebrytki od początku byli ciekawi, jak wyglądała przed spektakularną metamorfozą. Zdjęcie sprzed lat, które pokazała na TikToku, stało się viralem nie tylko w Polsce.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Adrianna Eisenbach w reality show TTV nie występowała długo, Jej poczynania w "Królowych życia" mogliśmy oglądać jedynie przed jeden sezon. Barwny wizerunek, a także intrygująca osobowość sprawiły, że Adrianna zapadła widzom w pamięć i zapewniły jej ogromną rozpoznawalność. Byłą królową życia na Instagramie obserwuje już 166 tys. osób, jednak prawdziwym hitem jest konto gwiazdy na TikToku, gdzie śledzi ją ponad 960 tys. fanów. W ramach podsumowań 2021 roku Eisenbach zrobiła zestawienie najpopularniejszych filmików z platformy. Bezapelacyjnie wygrywa ten, na którym zaprezentowała stare zdjęcie z dowodu osobistego. Wideo stało się viralowym hitem nie tylko w naszym kraju, a komentarze pod postem z przemianą Adrianny komentują internauci z różnych zakątków świata.

Zobacz wideo Co Dagmara Kaźmierska chce sobie poprawić?

"Królowe życia". Adrianna podbiła TikToka zdjęciem sprzed przemiany

Adrianna bez dwóch zdań jest kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. W oczy rzucają się liczne tatuaże, które zdobią również jej twarz, kolczyk w nosie, długie, kolorowe włosy, mocny makijaż czy nietuzinkowe stroje. Gwiazda programu TTV nie zawsze tak wyglądała. Na zdjęciu sprzed lat, które udostępniła na TikToku, ma krótkie, rozjaśnione włosy i niemal niewidoczny makijaż.

Wideo, które rozniosło się na TikToku, zostało obejrzane niemal 6 mln razy, dostało ponad 400 tys. polubień i 10 tys. komentarzy. Metamorfozę uczestniczki "Królowych życia" komentują internauci z Wietnamu, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Birmy, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. 

Zdania co do zmiany wizerunku Adrianny są mocno podzielone. Celebrytka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl przyznała, że w internecie spotyka się ze sporą krytyką, chociaż na żywo ludzie są wobec niej życzliwi.

Jestem hejtowana za to, jak wyglądam. Ludzie piszą mi w komentarzach, że wyglądam strasznie. Na żywo nie spotykam się z takimi komentarzami. Co więcej, mimo tatuaży, nikt się mnie nie boi. Do mojego sklepu przychodzi bardzo dużo dzieci, które chcą np. zrobić sobie ze mną zdjęcie - wyznała.

Co ciekawe, przemiana Adrianny rozpoczęła się stosunkowo niedawno. Jeszcze w 2016 roku nie miała ani jednego tatuażu, a od zawsze było to jej ogromnym marzeniem. Pokrycie niemal całego ciała zajęło jej zaledwie kilka lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.