"Królowe życia". Sylwia Peretti zmieniła się nie do poznania. Jak dawniej wyglądały inne królowe?

"Królowe życia" to program kanału TTV, który pokochali Polacy. Opowiada o prawdziwych miłośniczkach luksusu i dobrej zabawy. Wiele z nich przeszło spektakularne metamorfozy. Jak wyglądały kiedyś bohaterki reality show?

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska, Monika Chwajoł, Sylwia Peretti, Kamila Kaczmarek czy Laluna Uniqe - to tylko kilka z prawdziwych królowych życia, z którymi mogliśmy obcować w popularnym programie. Jednak nie zawsze wyglądały tak, jak na ekranach. Każda z nich przeszła spektakularną metamorfozę, a część... jest wręcz nie do poznania w porównaniu ze zdjęciami z przeszłości. Ponieważ w mediach społecznościowych nic się nie ukryje, wiele starych fotografii celebrytek wciąż jest dostępnych! Jesteście ciekawi, jak wyglądały kiedyś?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Więcej o celebrytach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Królowe życia" kiedyś i dziś. Jak zmieniały się przez lata główne bohaterki telewizyjnego show?

Uczestniczki programu "Królowe życia" są prawdziwymi miłośniczkami luksusu i przepychu. Każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Udział w telewizyjnym show pokazującym kulisy ich życia sprawił, że codzienność wielu z tych kobiet zmieniła się. Także one przeszły nie lada metamorfozy. Która zmieniła się najbardziej?

Sylwia Peretti

Przed dołączeniem do "Królowych życia", Sylwię Peretti mogliśmy podziwiać w jednym z odcinków "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler. W 2011 r. obecna królowa wyglądała całkowicie inaczej. Wówczas prowadziła lokal "Edelweiss" z pierwszym mężem i mała raptem 29 lat.

Sylwia Peretti w 'Kuchennych rewolucjach'Sylwia Peretti w 'Kuchennych rewolucjach' Screen TVp/Kuchenne rewolucje

'Kuchenne rewolucje'. Sylwia Peretti w programie'Kuchenne rewolucje'. Sylwia Peretti w programie Screen Player.pl

Dziś Sylwia Peretti wygląda zupełnie inaczej. Jej ciało zdobią tatuaże, poddała się operacji powiększenia piersi i kilku zabiegom medycyny estetycznej, w tym powiększeniu ust. Zmieniła także styl ubierania.

Sylwia PerettiSylwia Peretti Instagram @sylwia_peretti

Laluna Uniqe

Laluna Uniqe, czyli Katarzyna Alexander to chyba najbardziej odmieniona królowa życia. Wielokrotnie podkreślała, że nie boi się operacji plastycznych ani zabiegów estetycznych. Przeszła ich całą masę, głównie w zagranicznych klinikach. Można ją z powodzeniem uznać za jedną z najbardziej kontrowersyjnych królowych życia. 

Dziś ciało Laluny zdobią tatuaże, ale jak wyglądała kiedyś? Na Instagramie opublikowała zdjęcie sprzed 15 lat, na którym zamiast długich blond włosów ma... czarne fale. Nie ma też żadnych widocznych tatuaży ani powiększonych ust.

Laluna Unique z 'Królowych życia'Laluna Unique z 'Królowych życia' Instagram/lala_laluna_official

'Królowe życia'. Laluna Unique'Królowe życia'. Laluna Unique https://www.instagram.com/lala_laluna_official/?hl=pl

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną królową życia i prawdziwą twarzą programu TTV. Dziś jest długowłosą blondynką, zawsze w pełnym makijażu i z wydatnymi ustami. Uwielbia przepych i często mówi o zabiegach, którym się poddaje. Nieraz relacjonowała je nawet w mediach społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska odpowiada na krytykę internautów dotyczącą złego wychowania ConanaDagmara Kaźmierska odpowiada na krytykę internautów dotyczącą złego wychowania Conana Screen Instagram: @queen_of_life_77 / @conanbestia

Na Instagramie podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, gdy miała... zaledwie 17 lat. Jak wówczas wyglądała? Miała bujne czarne włosy, nie malowała się i prezentowała się bardzo naturalnie.

'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska w wieku 17 lat'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska w wieku 17 lat https://www.instagram.com/p/Bg0dL-JAv7Q/?utm_source=ig_embed

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara KaźmierskaDagmara KaźmierskaDagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska instagram/queen_of_life_77

Pokazała również fotografię z czasów, gdy Conan był jeszcze maleństwem. Opublikowała zdjęcie z zaledwie czterodniowym dzieckiem, podpisując:

Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z BARDZO wyskubanymi brwiami.

'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska z czterodniowym synem Conanem'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska z czterodniowym synem Conanem https://www.instagram.com/p/CIJfjB4hokY/

Dagmara Kaźmierska, Conan KaźmierskiDagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski Instagram, @queen_of_life_77

A jak prezentowała się królowa życia w 1995 r.? Nadal stawiała na ciemne włosy, ale jej twarz okalała burza loków. Jak sama podpisała zdjęcie:

Gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać.

'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska w 1995 r.'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska w 1995 r. https://www.instagram.com/p/CI8Tk1Nh7rl/

Monika Chwajoł

Monika Chwajoł to jedna z królowych, które chętnie dzielą się informacjami o swoim życiu. Udostępniła m.in. zdjęcie z 2013 r., gdzie pokazała, jak zmieniła się przez lata. Przyznała, że schudła 13 kilogramów, a dodatkowo zainwestowała w operację plastyczną nosa. To wpłynęło na zmianę jej rysów twarzy. Dziś pozbyła się platynowego koloru włosów na rzecz ciepłego blondu.

'Królowe życia'. Metamorfoza Moniki Chwajoł'Królowe życia'. Metamorfoza Moniki Chwajoł https://www.instagram.com/monikachwajol_official/

Monika Chwajoł sama o sobie mówi, że jest przykładem na to, jak operacje plastyczne i medycyna estetyczna mogą wpływać na samoocenę i wygląd kobiety. W listopadzie 2019 r. pod jednym ze zdjęć z przeszłości napisała:

Och ta medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna zrobiła dobrą robotę. Jestem przykładem, że niekoniecznie zabiegi z chirurgi plastycznej mogą tylko oszpecić, ale mogą zmienić kobietę w taki sposób, żeby wyglądała pięknie, świeżo i estetycznie. Oczywiście wszystko zależy od umiaru pacjenta i dobrej ręki lekarza. Więc moi drodzy, skoro jest możliwość zmiany w naszym wyglądzie, poprawy naszego samopoczucia, warto korzystać z dobrodziejstw i usług medycy, bo po to ona jest.

'Królowe życia'. Metamorfoza Moniki Chwajoł'Królowe życia'. Metamorfoza Moniki Chwajoł https://www.instagram.com/monikachwajol_official/

Pochwaliła się także zdjęciami ślubnymi z 1999 r., gdzie wyglądała zupełnie inaczej niż w "Królowych życia". Jak wówczas wyglądała Monika Chwajoł? Miała podkręconą ciemną grzywkę, mocną opaleniznę i welon z diademem. Jak przyznała, wesele było skromne i odbyło się w remizie strażackiej. Co jednak najważniejsze - trwa od niemal 29 lat.

'Królowe życia'. Metamorfoza Moniki Chwajoł'Królowe życia'. Metamorfoza Moniki Chwajoł https://www.instagram.com/monikachwajol_official/

Jak dziś wygląda Monika Chwajoł?

 

Izabela Macudzińska-Borowiak

Izabela Macudzińska-Borowiak do "Królowych życia" dołączyła w czwartym sezonie show. Od samego początku zaskarbiła sobie ogromną życzliwość widzów. W 2020 r. na Instagramie opublikowała serię zdjęć z dzieciństwa. Jak wówczas wyglądała? 

'Królowe życia'. Izabela Macudzińska kiedyś'Królowe życia'. Izabela Macudzińska kiedyś https://www.instagram.com/justuniquebyisabel/

W pewnym okresie swego życia Macudzińska-Borowiak była jasną blondynką, kochającą kuse stroje. Pod jednym ze zdjęć z Zanzibaru przyznała, że poddała się operacji plastycznej, w celu powiększenia biustu. Pierwszą operację przeszła w 2013 r. Z kolei w 2021 r. poddała się korekcie nosa. Obecnie jest brunetką.

'Królowe życia'. Izabela Macudzińska Borowiak'Królowe życia'. Izabela Macudzińska Borowiak https://www.instagram.com/justuniquebyisabel/

'Królowe życia'. Izabela Macudzińska - Borowiak'Królowe życia'. Izabela Macudzińska - Borowiak https://www.instagram.com/p/CXV5qVxoa7J/

Kamila Kaczmarek

Jeszcze kilka lat temu Kamila Kaczmarek należała do grona popularnych królowych. Postanowiła jednak zniknąć ze świata mediów. Jak się okazuje, w międzyczasie przeszła kilka operacji plastycznych, które skutkują niebywałą metamorfozą. Kamila Kaczmarek wielokrotnie eksperymentowała z fryzurą - była już blondynką, miała rude pasma, a nawet... ogoliła głowę. 

Kamila KaczmarekKamila Kaczmarek instagram/kamila_kaczmarek_official

Kamila KaczmarekKamila Kaczmarek fot. Instagram @kamila_kaczmarek_official

Kamila KaczmarekKamila Kaczmarek instagram/kamila_kaczmarek_official

Kamila KaczmarekKamila Kaczmarek instagram/kamila_kaczmarek_official

Od pierwszego momentu, gdy pojawiła się w programie, jej cechą charakterystyczną były duże poprawione usta. 

'Królowe życia'. Kamila Kaczmarek'Królowe życia'. Kamila Kaczmarek https://www.instagram.com/p/BC8h2WMDhZA/

Jeden z profili na Instagramie opublikował także zdjęcie Kamili Kaczmarek zanim kobieta zaczęła poprawiać swoją urodę. Jak wyglądała?

Kamila KaczmarekKamila Kaczmarek Screen z Instagram.com/ celebgraam

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.