"Królowe życia". Laluna zaprezentowała twarz tydzień po operacji naciągania powiek. Porównano ją do "kobiety kot"

Laluna z "Królowych życia" wróciła z Turcji, gdzie przeszła kolejną operację plastyczną. Tym razem zdecydowała się na lifting oczu, tzw. "foxy eyes". W mediach społecznościowych na bieżąco zdaje relację z procesu dochodzenia do siebie po zabiegu.

Laluna jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Królowych życia". Słynie z zamiłowania do zabiegów chirurgii plastycznej. Zgodnie z ostatnią modą, wszystkie wykonuje w Turcji podczas krótkich "wakacji dla urody" w Stambule. Niedawno zafundowała sobie śnieżnobiałe licówki, a na TikToku pokazała, jak wyglądała ze spiłowanymi zębami tuż przed zabiegiem. Tym razem celebrytka zrobiła lifting oczu. Zobaczcie, jak wyglądała kilka godzin, a następnie kilka dni po operacji.

Zobacz wideo Netflix pokazał dokument "Pamela. A Love story". Pamela Anderson opowiada o swoim życiu [ZWIASTUN]

Agnieszka Kotońska "Gogglebox". Kotońska oszukała, że nie miała operacji plastycznych? Wydał ją syn

"Królowe życia". Laluna znowu poszła pod nóż. Tym razem zdecydowała się na "foxy eyes"

Laluna z "Królowych życia" właśnie zrobiła kolejną operację plastyczną w Turcji. Tym razem bohaterka programu stacji TTV zdecydowała się na modne ostatnio "foxy eyes", czyli podniesienie opadającej powieki. Laluna pokazała się na Instagramie tydzień po operacji i zaprezentowała pierwsze efekty pracy chirurgów. Bohaterka "Królowych życia" zorganizowała też szybkie "Q&A" dla fanów i odpowiedziała na pytania dotyczące całej procedury. Jedna z fanek zapytała, czy Laluna będzie miała tak wysoko podniesione oczy, jak na zdjęciach ze stołu operacyjnego, czy ten efekt z czasem osłabnie. Co odpowiedziała?

Lalunka, zastanawiam się, czy "foxy eyes" będziesz miała tak wysoko, jak na zdjęciu po operacji? - zapytała fanka.
Tego nie wiem. Wydaje mi się, że nie. To przejdzie bardziej w taki naturalniejszy wygląd, ale wszystko będzie takie uniesione sexy, bo wiem, jak mają inne kobiety, które to robiły i z nimi rozmawiałam. To dużo odmładza twarz. Na początku wygląda się jak Chińczyk serio, ale później buźka jak u lalki. Powinno być super, zobaczymy. Będę wam dawała znać - odpowiedziała Laluna.
 

Laluna z "Królowych życia" na bieżąco relacjonuje swoje zabiegi w mediach społecznościowych i często publikuje też drastyczne zdjęcia prosto ze stołu operacyjnego. Zobaczcie, jak wyglądała jeszcze kilka godzin po operacji oczu.

Więcej zdjęć Laluny z "Królowych życia" znajdziesz w galerii na górze strony.

"Królowe życia". Laluna w ogniu krytyki za kolejną operację. "Kobieta kot"

W komentarzach pod nagraniem Laluny z "Królowych życia" na Instagramie, gdzie pokazała się tydzień po operacji oczu, natychmiast rozpętała się gorąca dyskusja wśród fanów. Obserwatorzy bohaterki "Królowych życia" stwierdzili, że przechodzenie wszystkich tych operacji jest bezsensowne, jeśli Laluna nadal publikuje przerobione zdjęcia z filtrem. Zwrócono uwagę, że zamiłowanie Laluny do gabinetów medycyny estetycznej może wynikać z jej kompleksów. W komentarzach pojawiły się też głosy wsparcia. Fanki stwierdziły, że każdy ma prawo sam o sobie decydować i jeśli Laluna dobrze czuje się ze sobą, to nie powinno nikogo interesować, ilu zabiegom się poddała.

Pytanie, jak można zobaczyć efekt pracy chirurgów, gdy są nałożone te wszystkie filtry, wygładzenia i graficzna obróbka.
Ja wszystko rozumiem, każdy robi z ciałem, co chce i jak chce, ale wszystko ma swoje granice. Pani Kasiu, czasem trzeba powiedzieć stop.
Kobieta kot. Musisz mieć straszne kompleksy.
Kasiu, twoje życie, twoja decyzja. Rób to, co kochasz I czego chcesz - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o kolejnej operacji Laluny z "Królowych życia"?

 

Dylan Mulvaney Dylan Mulvaney przeszła operację feminizacji twarzy. "Jak Audrey Hepburn"

Zobacz też: "Na Wspólnej". Anna Guzik zabrała ukochanego na romantyczny wypad. Fanki: fajny ten mąż

 
Więcej o: