Transseksualna Dylan Mulvaney przeszła operację twarzy. "Olśniewająca jak Audrey Hepburn"

Popularna tiktokerka zdecydowała się na operację twarzy. Na bieżąco dokumentowała przebieg tranzycji. Właśnie wyjawiła, jak teraz wygląda i zachwyciła fanów niezwykłym podobieństwem do legendarnej aktorki ze złotej ery Hollywood.

Dylan Mulvaney jest aktorką i popularną tiktokerką. Jej konto obserwuje ponad dziesięć milionów ludzi, a niektóre filmiki, które opublikowała, mają już ponad 380 milionów polubień. Dylan pod koniec grudnia poddała się operacji feminizacji twarzy. Właśnie wyjawiła, jak wygląda po ingerencji chirurga. W sieci pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej w stylu starego Hollywood i fani są wprost zachwyceni jej spektakularną przemianą.

Zobacz wideo Joanna Liszowska zabawnie o medycynie estetycznej. Zażartowała z reporterem

Laluna"Królowe życia". Laluna świeci "tureckimi zębami". Pokazała je spiłowane

Dylan Mulvaney przeszła operację feminizacji twarzy. Nową wersję siebie pokazała w spektakularnej sesji

Dylan Mulvaney kilka lat temu była mężczyzną. W 2020 roku powiedziała, że jest osobą niebinarną i poprosiła, aby zwracać się do niej formami neutralnymi płciowo. Ostatecznie w 2022 roku wyznała, że identyfikuje się jako kobieta i rozpoczyna proces tranzycji. 26-letnia tiktokerka na bieżąco relacjonowała m.in. przyjmowanie hormonów i wyjawiła, że chce poddać się operacji feminizacji twarzy. Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia Dylan Mulvaney opublikowała zdjęcia ze szpitalnego łóżka i oficjalnie pożegnała się ze "starą buzią", do której napisała czuły list.

Kochana twarzyczko! Dobrze mi służyłaś, ale jeśli byłybyśmy na zawsze skazane na siebie, to nic dobrego by z tego nie wyszło.  Zbyt wiele razy powodowałaś mój smutek. Zastanawiam się, jak będę cię wspominać za kilka tygodni. Teraz jesteś nadal moją przyjaciółką. Dziękuję, że wzięłaś to wszystko na siebie i wysłuchałaś moich potrzeb. Proszę cię, nie miej poczucia, że mnie zawiodłaś. Mogę cię zapewnić, że tu nie chodzi o ciebie, ale to, co ja czuję - napisała na Instagramie.
 

Więcej zdjęć Dylan Mulvaney sprzed operacji znajdziesz w galerii na górze strony.

Dylan Mulvaney miesiąc po zabiegu pokazała, jak wygląda. TikTokerka zorganizowała spektakularną sesję zdjęciową w stylu starego Hollywood i ujawniła, jak zmieniła się jej twarz. Kobieta zdecydowała, że pozostanie przy swoim imieniu, które w Stanach Zjednoczonych nadawane jest zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Efekty sesji zachwyciły fanów, którzy w całym procesie od początku wspierali swoją idolkę.

To ciągle jestem ja. Po prostu w takiej delikatniejszej wersji. Mam nadzieję, że wszystkie niebinarne osoby i osoby trans mogą mieć dostęp do takich środków, które pozwolą im podkreślić płeć, z jaką się identyfikują. To naprawdę zmienia życie, a czasami potrafi nawet je uratować. Bardzo dziękuję wam za wsparcie. Mamy dużo do nadrobienia, kocham was - powiedziała na TikToku.

Efekty sesji Dylan Mulvaney zachwyciły fanów, którzy w całym procesie od początku wspierali swoją idolkę. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Wszyscy są zachwyceni fizyczną przemianą, ale najbardziej wspierają ten psychiczny aspekt zabiegu. Nie da się ukryć, że Dylan Mulvaney wygląda na szczęśliwą.

Wyglądasz zachwycająco. Jestem z ciebie taka dumna.
Przepięknie. Wzruszyłam się.
Przypominasz mi Audrey Hepburn. Jesteś wprost olśniewająca. 
Ta zmiana jest bardzo subtelna, ale potrafi tak wiele zmienić. Cieszę się, że teraz lepiej czujesz się ze sobą - czytamy w komentarzach.
 
 

Bohaterki programu 'Nastoletnie matki' prawie pobiły się na wizji. Konsekwencje są bolesneNastoletnie matki z popularnego show MTV wywołały awanturę na wizji

 

Zobacz też: "Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy kolejną uczestniczkę. To gwiazda "M jak miłość"

 
Więcej o: