Sylwia Peretti na zdjęciu z mamą. Zabrała ją na wakacje. "Tylko pozazdrościć takiej relacji"

Sylwia Peretti zabrała ukochaną mamę na wycieczkę do Rzymu. Zdjęcia z babskiego wypadu opublikowała na Instagramie. Przy okazji opowiedziała o silnej relacji, która łączy ją z matką. Internauci byli wzruszeni.

Sylwia Peretti sporą popularność zdobyła dzięki udziałowi w show TTV "Królowe życia". Chociaż przygoda przebojowej bizneswoman z telewizją już się zakończyła, życie gwiazdy nadal możemy obserwować na Instagramie. Ostatnio Peretti wybrała się do stolicy Włoch.

Zobacz wideo Sylwia Peretti została okradziona przez znajomego!? "Ukradł mi całą biżuterię, wszystkie zegarki"

Dorota SzelągowskaSzelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

Sylwia Peretti zabrała mamę do Rzymu. "Życzę wam takiej przyjaciółki jak ta, która sobie mnie urodziła"

Gwiazda "Królowych życia" do wiecznego miasta zabrała ukochaną mamę. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia kobiet zwiedzających Rzym. Chociaż pogoda nie rozpieszczała, z ich twarzy nie znikał uśmiech. Fotografie Peretti opatrzyła wymownym wpisem, w którym przyznała, że mama miała i ma ogromny wpływ na jej życie. Sylwia zdradziła też, że w podobny sposób wychowuje własnego syna.

Zmoczone przez deszcz, zmarznięte od wiatru, ale co tam. Jesteśmy na maksa szczęśliwe... Na maksa! Mama zaczyna w końcu spełniać swoje marzenia. Zaczęłyśmy od Rzymu, ale to dopiero początek. Życzę wam takiej przyjaciółki jak ta, która mnie urodziła, świetna kobieta. Relacje z synem mam podobne. Będę zawsze walczyć, by tak zostało na zawsze! To najpiękniejsze uczucie.

Internauci byli zachwyceni porcją zdjęć z Rzymu i chwytającym za serce opisem. W komentarzach nie żałowali Peretti i jej mamie ciepłych słów.

Tylko pozazdrościć, w pozytywnym znaczeniu tego słowa, takiej relacji z mamą.
To największa wartość w życiu. Podziwiam i pozdrawiam was, pani Sylwio

Gwyneth PaltrowGwyneth Paltrow zaleca ozonowanie odbytu. Przetestowała

Wzruszyłam się. Szczera i piękna relacją z mamą, prawdziwa przyjaźń - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że pogoda w Rzymie w najbliższym czasie nieco się poprawi, by Peretti z mamą mogły również zażyć wiosennego, włoskiego słońca.

Więcej o: