Wpadka na Instagramie "Love Island. Wyspy miłości". To nie ta Agnieszka! Pomyłka producentów ze znaną aktorką

Show "Love Island. Wyspa miłości" zdobył dużą popularność wśród widzów TV4. Po każdym odcinku producenci udostępniają filmiki i zdjęcia z programu na Instagramie. Ostatnio doszło jednak do zabawnej wpadki. Przeoczyli ten jeden szczegół.

Za nami już parę odcinków nowego sezonu "Love Island. Wyspy miłości". Program cieszy się dużą popularnością. Pojawiły się nawet głosy, że to najlepsza edycja spośród wszystkich. Profil show na Instagramie zebrał ponad 350 tysięcy obserwatorów. W mediach społecznościowych regularnie dodawane są kadry i fragmenty z każdego odcinka. Producenci oznaczają również uczestników. Dzięki temu, widzowie mogą przejrzeć profile i lepiej ich poznać. Ostatnio jednak w oznaczeniach na jednym z postów wkradł się błąd. Zdziwieni internauci szybko zareagowali.

Zobacz wideo "Love Island" - prawdziwe zaręczyny na wyspie

'Love Island'. Agata i Wojtek"Love Island". Agata i Wojtek przeprowadzili intymną rozmowę. Mina mu zrzedła

Wpadka na Instagramie "Love Island. Wyspy miłości"

Bohaterowie "Love Island" dobrali się w pary na początku sezonu. Pomimo tego, duety cały się zmieniają. Na wyspie dużo się dzieje, a ciągłe niespodzianki przygotowane dla uczestników potrafią nieźle namieszać. Relacje z każdego odcinka można oglądać na Instagramie i Facebooku. Jak się okazało, zamieszczając kilka postów dziennie, nietrudno o pomyłkę. Ostatnio, producenci zamieścili filmik z bohaterami programu, Agnieszką i Kamilem. Opis jednak budził wątpliwości. Jak szybko dostrzegli Internauci, oznaczony został profil do Agnieszki Włodarczyk!

'Love Island'. Oliwia Knapek zmieniła wizerunek. Wybrała odważny kolor"Love Island". Oliwia Knapek już tak nie wygląda. Postawiła na odważny kolor

Doszło do zabawnej wpadki. Producenci pomylili profil uczestniczki show ze znaną aktorką! W filmiku był fragment rozmowy między Agnieszką i Kamilem. Dwójka Islanderów chciała wyjaśnić sobie pewną sytuację. Początkowo byli razem w parze, jednak później mężczyzna postanowił skupić się na poznawaniu Julki. Opis postu był prosty i wymowny: "Koniec kolejnej relacji w programie. Czy Kamil i Agnieszka będą się dogadywać?". Jak się okazało, klikając w profil uczestniczki, ukazywało się konto Agnieszki Włodarczyk.

 

Fanów bardzo to rozbawiło. Choć błąd szybko został naprawiony, obserwatorzy zdążyli zwrócić uwagę w komentarzach. 

Chyba coś tu nie gra z tym oznaczeniem. Oznaczona została Agnieszka Włodarczyk, aktorka.
Że jaka Agnieszka? Włodarczyk? Halo, pomyłka w oznaczeniach.
Oznaczyliście nie tę Agnieszkę.

Żadna ze stron nie skomentowała pomyłki na Instagramie. 

 

Śledzicie losy bohaterów "Love Island"?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Kolejne sprzeczki na wyspie miłości. Wojtek dalej "drama queen". Musiał przeprosić Klaudię

Więcej o: