"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata Stankowska jest w ciąży. Pokazała wzruszający kadr

Agata z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakiś czas temu po raz drugi wyszła za mąż. Teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych, że już niedługo wraz z mężem zostaną rodzicami.

Agata Stankowska (wcześniej Ząbczyk) wzięła udział w trzeciej edycji programu randkowego "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Telewizyjni eksperci połączyli ją w parę z Maćkiem. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i szybko skończyło się rozwodem. Oboje przyznali, że zupełnie do siebie nie pasowali. Jakiś czas później kobiecie udało się odnaleźć miłość u boku innego mężczyzny. Para wzięła  ślub w lipcu 2022 roku. Teraz podzielili się kolejną radosną informacją. Agata jest w ciąży. Już niedługo małżeństwo powita na świecie pierwsze dziecko

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata jest w ciąży

Agata z trzeciej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno skrupulatnie relacjonowała relację z podróży poślubnej. Tym razem powróciła z równie radosną informacją. Na Instagramie opublikowała wzruszający kadr z mężem z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na fotografii możemy zobaczyć widocznie zaokrąglony ciążowy brzuch. Kobieta już niebawem zostanie mamą. Do urokliwego ujęcia dołączyła wzruszający wpis. 

Chyba nie ma słów, by wyrazić nasze szczęście. Będziemy rodzicami. Przepełnia nas ogromna radość. Cieszymy się, że nasze maleństwo jest zdrowe i z niecierpliwością czekamy, aż je wreszcie ujrzymy. Razem tworzymy nasze wspólne szczęście - napisała Agata na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem posypały się liczne komentarze. Fani nie szczędzili miłych słów.

Gratulację dla rodziców. Ślicznie wyglądasz!
Gratuluję i życzę dużo zdrowia dla mamy i maluszka.
Cudownie. To piękny czas cieszcie się nim - czytamy w komentarzach an Instagramie.

Redakcja Plotka również przekazuje gratulację przyszłym rodzicom. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.