"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata pokazała zdjęcia z podróży poślubnej. Boskie widoki

Agata z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakiś czas temu po raz drugi wyszła za mąż. Teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych romantyczną podróżą poślubną.

Agata Stankowska (wcześniej Ząbczyk) wzięła udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z uczestnikiem Maćkiem. Ich małżeństwo skończyło się rozwodem. Jak później przyznali, nie pasowali do siebie. Niedługo po emisji programu los się do niej uśmiechnął i kobieta odnalazła miłość. Obecnego partnera Mariusza poznała dzięki wspólnym znajomym. W lipcu 2022 roku wzięli ślub, a zdjęciami z wesela pochwalili się weselni goście w mediach społecznościowych. Kilka dni temu Agata podzieliła się z fanami na Instagramie pięknymi kadrami z podróży poślubnej.

Zobacz wideo

"Ślubu od pierwszego wejrzenia". Podróż poślubna na malowniczej wyspie

Agata i Mariusz wybrali się w podróż poślubną. Punktem docelowym wyjazdu okazała się Sardynia. Na instagramowym profilu uczestniczki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" możemy podziwiać romantyczne ujęcia pary z pięknym krajobrazem w tle. Uśmiechnięci Agata i Mariusz wydają się bardzo szczęśliwi i zakochani. Na jednym ze zdjęć młoda żona jest wpatrzona w męża jak w obrazek.

Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej podróży poślubnej. Sardynia jest pięknym miejscem, pełnym wspaniałych rzeczy do zobaczenia oraz życzliwych ludzi wokół. To nasza ulubiona podróż, bo pierwsza w małżeństwie, a wybór miejsca okazał się strzałem w dziesiątkę! Był to dla nas cudowny czas, który w pełni wykorzystaliśmy - napisała świeżo upieczona panna młoda.
 

Agata 'Ślub od pierwszego wejrzenia' z aktualnym mężemAgata 'Ślub od pierwszego wejrzenia' z aktualnym mężem https://www.instagram.com/__xrebel_/

Nieudane małżeństwo w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

To już drugi ślub Agaty. W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wyszła za Macieja. Uczestnicy od początku niezbyt dobrze się dogadywali. Agata pod koniec programu próbowała jeszcze nakłonić Maćka, żeby otworzył się na ich relację, ale ten otwarcie przyznał, że nie może pokonać pewnej bariery. Pomimo interwencji ekspertów, nie udało im się zbudować związku. Nikogo nie zdziwiła decyzja o rozwodzie, którą para podjęła w finałowym odcinku.

Uważacie, że Agata bardziej pasuje do drugiego męża?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.