Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizowała imprezę rozwodową. Uwagę zwraca przede wszystkim tort. To przytyk do byłego męża

Agata Ząbczyk z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" świętowała niedawno swój rozwód na hucznej imprezie. Główną atrakcją był tort z wymownym napisem, skierowanym bezpośrednio do Maćka, jej byłego męża.

Agata Ząbczyk wzięła udział w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tam eksperci znaleźli dla niej mężczyznę, który pod żadnym względem nie przypadł jej do gustu. A był to Maciej Kiełbowski, z którym Agata musiała jednak stanąć na ślubnym kobiercu. Ich relacje od początku były dość skomplikowane. Finalnie postanowili wziąć rozwód. Miał on miejsce w styczniu, ale dopiero teraz Agata zdecydowała się zorganizować z tej okazji imprezę. 

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata świętuje rozwód

Agata zdjęciami z imprezy pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że rozwódce towarzyszyli znajomi z programu - Anita i Adrian, Ania Wróbel i Jacek Wojciechowski. Zabawa z pewnością była przednia. Naszą uwagę od razu zwrócił tort. Był nietypowy i nie tylko dlatego, że gościł na nim wizerunek Leonarda DiCaprio, ale przede wszystkim ze względu na niezbyt miły napis, który na nim widniał. 

Nie czarujmy się, DiCaprio nie byłeś - czytamy.
 

Jak widać, Agata wciąż nie odpuszcza Maćkowi. Wbiła mu kolejną szpilę. Jak myślicie, czy teraz on zdecyduje się na kontrę?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.