"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata wyszła za mąż. Na weselu znani goście. Suknia? Postawiła na koronkę

Agata z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi wyszła za mąż. Na weselu nie zabrakło uczestników pozostałych edycji matrymonialnego show.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

Agata Ząbczyk wzięła udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie udało jej się znaleźć miłości w programie, jednak chwilę później się do niej uśmiechnął. Obecnego partnera poznała dzięki wspólnym znajomym. Okazuje się, że zakochani są już po ślubie. Zdjęcia z wesela pojawiły się na Instagramie Kamila z siódmego sezonu matrymonialnego show.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata wyszła za mąż. Na weselu bawili się przyjaciele z programu

Kilka tygodni temu na Instagramie Agaty pojawiło się zdjęcie z wieczoru panieńskiego. Przyszła panna młoda nie zdradziła jednak dokładnej daty ceremonii. Wszystko wskazuje na to, że bohaterka trzeciej odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jej ukochany są już małżeństwem. Na weselu pary bawili się uczestnicy pozostałych edycji matrymonialnego eksperymentu. Kamil Borkowski z siódmego sezonu show opublikował na InstaStories relację z imprezy, na której pojawili się: Martyna Końca, Joanna Lazar, Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, Iga Śmiechowicz, Iza Juszczak i Jacek Wojciechowski.

Agata 'Ślub od pierwszego wejrzenia 3'Agata 'Ślub od pierwszego wejrzenia 3' Instagram/ borkowski.94

To już drugi ślub Agaty. W programie wyszła za Macieja. Uczestnicy od początku nie mogli znaleźć wspólnego języka. Pomimo interwencji ekspertów, nie udało im się zbudować związku. Nikogo nie zdziwiła decyzja o rozwodzie, którą para podjęła w finałowym odcinku. Kiedy małżeństwo zostało oficjalnie zakończone, oboje nie kryli radości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.