"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta chwali się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Ale się postarała

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak spędza wieczór panieński. Był tort, szampan i harce do białego rana. Szczególną uwagę zwróciła kreacja uczestniczki show.

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wróciła wspomnieniami do ślubnych przygotowań. Na Instagramie opublikowała filmik, na którym widać, jak minął jej wieczór panieński. Trzeba przyznać, że zaszalała z dekoracjami. Nie brakowało "sprośnych" lizaków w kształcie męskich narządów płciowych oraz... limuzyny. My patrzymy jednak na kreację celebrytki. Marta Podbioł postawiła na pełen błysk. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Tak wyglądał wieczór panieński Marty Podbioł. Szaleństw co niemiara

Uczestniczka miłosnego show miała na wieczorze panieńskim srebrną, obcisłą sukienkę mini. Głowę ozdobiła wiankiem z białych kwiatów i szarfą z napisem "Panna młoda". Trzeba przyznać, że wyglądała bardzo ładnie i naturalnie. Dobrze, że nie przesadziła z makijażem. Jej gościnie były ubrane całe na czarno, za to Marta Podbioł zdecydował się na srebrzystą, błyszczącą sukienkę. Wyglądała ciekawie i z pewnością adekwatnie do okazji.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska o parach, którym nie wyszło. Nie wszystkim się to spodoba

Filmik dopełniła długim opisem:

To był wspaniały czas i cudowne wspomnienia. Dziękuję każdej z was razem i osobno. Takiej niespodzianki się w ogóle nie spodziewałam! Świadkowa na medal. PS. Ten wspaniały tort przygotowała dla nas moja ciotka Kornelia. Palce lizać, a w dodatku jak wyglądał, ach. PS. 2 Impreza była w klubie - podkreśliła.
 

Pod wideo pojawiły się życzenia od najbliższych:

Wszystkiego najlepszego życzę. Pozdrawiam ciepło - czytamy.

Redakcja Plotka dołącza się do życzeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.