"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert na niepublikowanych kadrach z synem. Świętują jego pierwsze urodziny

Aneta i Robert to szczęśliwe małżeństwo z szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich syn Mieszko właśnie obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji rodzice podzielili się niepublikowanymi wcześniej kadrami.

Aneta i Robert wzięli udział w szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Należą do jednej z nielicznych par, która z sukcesem przeszła ślubny eksperyment. Oboje zdecydowali się pozostać w małżeństwie i nadal tworzą szczęśliwy związek. Uczestnicy randkowego show dość szybko zdecydowali się na powiększenie rodziny. Niespełna rok po udziale w programie zostali rodzicami.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert celebrują pierwsze urodziny syna

Rok temu Aneta i Robert z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie syna, który otrzymał imię Mieszko. Maluch właśnie obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji szczęśliwi rodzice podzielili się pięknymi chwilami w mediach społecznościowych. Aneta opublikowała na Instagramie wzruszający wpis. Dodała również kilka zdjęć z pierwszych dni życia chłopca. 

W magiczną datę 02.02.2022 na świat przyszedł taki jeden mały słodziak, który sprawił, że nasze życie stało się jeszcze piękniejsze, jeszcze barwniejsze, jeszcze ciekawsze! Tego dnia spełniło się moje największe marzenie. To marzenie świętuje dziś swój pierwszy roczek! - napisała Aneta na Instagramie.
 

Robert nie pozostał dłużny wobec żony. Na swoim Instagramowym również zamieścił niepublikowane wcześniej fotografie syna i krótkie przemyślenia. 

Dopiero, co wstawiałem zdjęcie jego małych pomarszczonych stópek po porodzie, a tu mija już rok! Jak ten czas leci... - napisał Robert na Instagramie.
 

Pod opublikowanymi postami pojawiły się liczne komentarze. Inni uczestnicy "Ślubu od pierwsze wejrzenia" postanowili dołączyć się do życzeń dla chłopca. 

Samych bajecznych momentów dla Mieszka - napisała Joanna z czwartej edycji.
Mieszko! Wszystkiego najlepszego dla ciebie! Bądź zawsze szczęśliwym chłopcem - dodał Adrian z trzeciej edycji.

Więcej zdjęć Anety i Roberta z rocznym synem znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.