"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek miażdżą program. Dziś nie wzięliby udziału

Agnieszce Łyczakowskiej i Wojtkowi Janikowi udało się stworzyć rodzinę dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dziś jednak nie mają o nim najlepszego zdania.

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik stworzyli jedną z par, która po wzięciu udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na kontynuowanie małżeństwa. Uczestnicy czwartej edycji show wciąż budzą zainteresowanie widzów i pozostają aktywni na Instagramie, ale prowadzą też kanały na YouTube. Choć mogłoby się zdawać, że szczęśliwe małżeństwo nie ma powodów do narzekań pod adresem programu TVN, prawda jest inna.

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

Monika Borys i Natalia KukulskaMonika Borys była macochą Natalii Kukulskiej. Nagle zniknęła z show-biznesu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek ostro o programie

Agnieszka i Wojtek wciąż śledzą kolejne edycje "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i zaprzyjaźniają się z niektórymi z uczestników. Bohaterka czwartej edycji wyznała jednak, że dziś nie zdecydowałaby się na ponowne wzięcie udziału w show. Powodem są "zawirowania", które dzieją się wokół programu, jak np. afera z mizoginistycznym ekspertem.

Ja w ogóle nie żałuję udziału w programie, bo my przeżyliśmy piękną przygodę i dzięki temu mamy też fantastyczną rodzinę. Natomiast jeżeli nie zdecydowałabym się wtedy, to patrząc na dzisiejsze edycje i na to, co się dzieje w programie, jakie są zawirowania, nawet problemy teraz z ekspertami, co była ta cała afera, mnie by to wycofało. Ja bym się tego nie podjęła - słyszymy w nagraniu na YouTube.

Mąż przyznał jej rację. Zdaniem Wojtka Janika widzowie coraz bardziej krytycznie podchodzą do ślubnego show TVN. Jak twierdzi, często spotyka się z negatywnymi komentarzami.

Rzeczywiście był lepszy odbiór (kiedy sami brali udział - przyp. red.) i wiemy, że wy też tak macie, też to tak odbieracie, bo piszecie do nas często po emisji danego odcinka. Inaczej to się ogląda i to są duże zmiany. (...) Widać, że niestety program się troszeczkę różni - ocenił.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła pokazała stare zdjęcie syna. Uroczy? Mało powiedziane

A jak wy oceniacie ostatnie edycje "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Więcej o: