Justyna Żyła pokazała syna. Kuba ma już 16 lat! Widać do kogo jest podobny

Była żona Piotra Żyły pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami syna. Tak świętowała jego 16. urodziny.

Justyna Żyła często dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z życia prywatnego. Tym razem była żona skoczka narciarskiego opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcia 16-letniego syna. Zrobiła to z powodu jego urodzin, które obchodził 31 stycznia. Na tych fotografiach widać, po kim odziedziczył urodę. Będziecie mocno zaskoczeni.

Polecamy: Justyna Żyła zrelacjonowała randkę. Była romantyczna kolacja, a partner nie zapomniał o prezencie. Nie kryła radości

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna Żyła pokazała wzruszające zdjęcie syna. Cała mama!

Justyna Żyła była w związku małżeńskim z Piotrem Żyłą od 2006 roku. Niestety, ich bajka skończyła się po 12 spędzonych latach. Pierwszą rozprawę sądową mieli 18 września 2018 roku. Później w listopadzie 2018 roku para otrzymała rozwód za porozumieniem stron. Początkowo oboje obrzucali się w mediach błotem, ale z czasem dla dobra rodziny zamilkli. Teraz Justyna Żyła cieszy się z uroków macierzyństwa, a ostatnio  świętowała 16. urodziny syna. Wstawiła z tej okazji do sieci zdjęcia Jakuba. Trzeba przyznać, że chłopak odziedziczył słowiańską urodę po mamie. Jest do niej bardzo podobny. 

16 lat... Kiedy to minęło? - napisała Justyna Żyła.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Instagram / Justyna Żyła screen

Oprócz tego szczęśliwa mama wstawiła w relacji także zdjęcie z porodówki. Dołączyła do niego wzruszający podpis:

31.01.2007 rok. 22:15. Jeden z najpiękniejszych momentów w życiu - podsumowała.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Instagram / Justyna Żyła screen

Zobacz też: Koledzy Marceliny Ziętek ostro o jej konflikcie z Justyną Żyłą. "Trochę to słabe"

Justyna Żyła - konflikty

Justyna Żyła miała konflikty nie tylko z byłym mężem, ale także z jego obecną partnerką - Marceliną Ziętek. Była żona skoczka nie przebierając w słowach mocno atakowała aktorkę znaną m.in. z serialu "19+". Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.