Marcelina Ziętek całuśnie wspiera Piotra Żyłę. To jednak nie koniec związku? Podobnie robi... Justyna Żyła! Nadążacie?

Marcelina Ziętek wspiera Piotra Żyłę w trakcie zimowych igrzysk olimpijskich. Justyna Żyła również nie jest obojętna na występy byłego męża. Wielka, szczęśliwa rodzina?

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Nie tak dawno temu w sieci pojawiły się spekulacje o rzekomym kryzysie w związku Marceliny Ziętek i Piotra Żyły. Para miała się rozstać, a o końcu ich relacji świadczyły doniesienia informatorów i aktywności w mediach społecznościowych. Przestali obserwować się na Instagramie, a sportowiec nie spędzał urodzin w towarzystwie 24-letniej aktorki. Ostatnie zdjęcia, które zamieściła Ziętek w sieci, przeczą jednak doniesieniom o końcu tej relacji.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Marcelina Ziętek kibicuje Żyle. Przed telewizorem zasiadła również jego była żona. "Jeszcze będzie przepięknie"

Ziętek pokazała, jak kibicuje Żyle, który startował w turnieju odbywającym się w ramach igrzysk olimpijskich w Pekinie. Chociaż skoczek nie zdobył medalu, to jego występ był bardzo dobry. Ubrana w narodowe barwy Marcelina zrobiła zdjęcie, na którym przesyła buziaka ukochanemu. Tym samym potwierdza, że są razem?

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram, @marceepan

To jednak nie wszystko. Marcelina opublikowała także tajemniczą relację, którą zatytułowała "dobre rady". Pisze w niej o naruszaniu dóbr osobistych oraz wizerunku.

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek instagram/marceepan

To dosyć ciekawe, ponieważ przed telewizorem zasiadła również była żona skoczka. Justyna Żyła zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym całuje Piotra. Kadrowi towarzyszy piosenka "Jeszcze będzie przepięknie" zespołu Tilt, której refren brzmi następująco:

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.

Myślicie, że relacja Ziętek ma związek z publikacją Justyny Żyły?

Więcej o: