"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna po raz pierwszy pokazała twarz córki. Słodka! Miała wyjątkową okazję

Joanna z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uchyliła rąbka tajemnicy i po raz pierwszy pokazała twarz córki. Wcześniej tego nie robiła. Miała wyjątkową okazję. Fani byli zachwyceni. Posypały się komplementy.

Joanna Lazar była uczestniczką czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mimo starań ekspertów związek z dobranym Adamem ostatecznie nie przetrwał. Kobiecie nie udało się odnaleźć miłości w randkowym show TVN, ale obecnie jest szczęśliwie zakochana. W styczniu ubiegłego roku wraz z partnerem powitała na świecie córkę. Joanna do tej pory nie pokazywała twarzy Zosi w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła jednak zrobić mały wyjątek. Wszystko za sprawą pierwszych urodzin. Dziewczynka bez dwóch zdań skradła serca internautów.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna pokazała twarz córki

Joanna Lazar aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej losy na Instagramie śledzi ponad 120 tysięcy obserwujących. Kobieta stara się być na bieżąco z fanami i regularnie pokazuje urywki z życia codziennego. Zosia kilka dni temu obchodziła pierwsze urodziny. Z tej okazji Joanna w końcu postanowiła pokazać jej twarz. Kobieta opublikowała trzy ujęcia z profesjonalnej sesji fotograficznej. Do zdjęć dołączyła krótki wpis. Trzeba przyznać, że mała Zosia jest wprost przeurocza. 

Roczek! 07.01.2022 roku od tego momentu nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Z każdym dniem poznajemy siebie na nowo, uczymy się czegoś nowego. Dużo miłości, szczęścia, bliskości, radości, a to dopiero rok. Jeszcze wiele przed nami - napisała na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem pojawiły się komentarze. Fani byli zachwyceni małą dziewczynką. Posypały się same komplementy. 

Zosia jak mała księżniczka! Wszystkiego najsłodszego.
Cudna dziewczynka! Dużo radości.
Twoja królewna jest strasznie do ciebie podobna. Zdrówka dla was! - czytamy w komentarzach.

Więcej zdjęć Joanny Lazar z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraz z córką znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.