"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zdradziła, które pary się rozwiodły. Sama ma z tym problem

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o kulisach rozwodu z Kamilem. Nie wszystko poszło tak, jakby tego chciała. Uczestniczka show zdradziła także, na jakim etapie spraw rozwodowych są pozostali bohaterowie siódmej edycji.

Agnieszka i Kamil byli bohaterami siódmego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para na początku wydawała się dosyć zgrana, a widzowie nie mieli okazji zobaczyć zbyt wielu konfliktów. W pamięci zapisały się ich liczne wycieczki po miejscowości Kamila z rosołem w bagażniku. Mimo to mężczyzna miał powiedzieć żonie po zakończeniu nagrań, że nic do niej nie czuje i zażądał rozwodu. Wyznanie to było ciosem dla uczestniczki "Ślubu", która całkowicie wywróciła swoje życie do góry nogami, aby spróbować być z mężem. Po tych nieprzyjemnych perypetiach, para obecnie stara się o rozwód. Jak się okazuje - nie jest łatwo.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka miała problemy z rozwodem

Agnieszka zdradziła w relacji z obserwatorami, że pierwszy wniosek rozwodowy z Kamilem został odrzucony. Wszystko dlatego, że para złożyła go w Białymstoku, a nie we Włocławku, gdzie trwał związek.

Nie pozwolili mi się rozwieść w Białymstoku. Odrzucili wniosek, bo związek trwał we Włocławku, więc sąd białostocki uznał to za niezasadne. Polskie prawo jest dziwne pod tym względem - powiedziała Agnieszka.

Uczestniczka zdradziła także, którzy uczestnicy siódmej edycji są już po rozwodzie. Przyznała, że czas oczekiwania na sprawę rozwodową jest zróżnicowany. Jej małżeństwo z Kamilem ma oficjalnie zakończyć się w marcu.

Dorota z Piotrem jest już po rozwodzie, a Pyśka z Adamem wciąż czekają. Jak widać, czas jest bardzo zróżnicowany. Dorota rozwiodła się we wrześniu, ja będę (rozwodzić się - red.) w marcu, więc to różnica pół roku - przyznała.

Kamil w ostatnim czasie nie ukrywa, że jest zakochany i chętnie publikuje zdjęcia z nową wybranką. O życiu uczuciowym Agnieszki po programie nie wiemy natomiast zbyt wiele.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.