"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil jest zakochany. Pokazał nową partnerkę. Jest blondynką jak Agnieszka

Wygląda na to, że Kamil z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnalazł nową miłość. Uczestnik show wrzucił zdjęcie z ukochaną na Instagram.

Kamil był bohaterem siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdzie zawarł związek małżeński z Agnieszką. Mężczyzna już po zakończeniu zdjęć do show miał powiedzieć żonie, że nic do niej nie czuje i zażądać rozwodu. Przypomnijmy, że uczestniczka "Ślubu" całkowicie wywróciła swoje życie do góry nogami, aby spróbować być z nowo poznanym mężem - zmieniła miejsce pracy, jak i przeprowadziła się do jego miejscowości. Związek Agnieszki i Kamila odszedł już do przeszłości, a uczestnik odnalazł szczęście u boku innej blondynki. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Natalia Drogowska"Farma". Natalia Drogowska namiesza w programie? Widzowie są tego pewni

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil jest zakochany. Pokazał nową partnerkę

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał na Instagramie, że spędził Sylwestra razem z nową ukochaną. Świętowali wejście nowy rok w Wiśle. Były uczestnik matrymonialnego show nie szczędził czułości ukochanej, co widoczne jest na ich wspólnym zdjęciu. Partnerka Kamila ma na imię Alona i pochodzi z Ukrainy. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kamil z nową partnerką'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kamil z nową partnerką fot. Instagram

Jak Agnieszka spędzała sylwestrową noc? Jak się okazuje, razem z inną uczestniczką tej samej edycji - Patrycją. Wygląda na to, że obie świetnie się dogadują. 

Kocham tę kobietę. Obecnie? Najważniejsza i najpiękniejsza osoba w moim życiu - napisała Agnieszka.

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski"M jak miłość". Widzowie nie chcą Kalskiej po rozstaniu z Roznerskim

Również Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie z ukochaną. Programowe małżeństwo z Kasią mu nie wyszło, ale dzięki udziałowi w eksperymencie znalazł prawdziwą miłość u boku... kuzynki byłej żony.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka ma powód do świętowania. Długo na to czekała. "Teraz już oficjalnie"

Więcej o: