"Farma". Natalia już budzi kontrowersje. Jest znana z innych programów. "Myślałem, że to Gessler"

Ruszyła druga edycja polsatowskiego reality show "Farma". Widzowie już przypuszczają, że Natalia Drogowska może zostać gwiazdą nowej odsłony programu. Co ciekawe, 39-latka debiut w telewizji zaliczyła już jakiś czas temu.

Premierowy odcinek drugiej edycji "Farmy" został wyemitowany 2 stycznia na antenie Polsatu. Widzowie poznali uczestników, którzy będą walczyć o główną wygraną, jaką jest 100 tysięcy złotych. Uwagę fanów programu przykuła 39-letnia "Ruda".

Zobacz wideo Oto nowy uczestnik "Farmy". Shiva potrafi rozmawiać z kozami

"Farma". Natalia Drogowska wzbudza wśród widzów sporo emocji

Natalia Drogowska zawodowo zajmuje się bioenergoterapią i, chociaż jest mocno uduchowiona, w pewnych kwestiach potrafi być bardzo stanowcza. Już w wizytówce zaznaczyła, że najbardziej  interesuje ją główna wygrana.

Silna, pewna siebie oraz posiadająca wyjątkowe zdolności do odczuwania i rozumienia innych ludzi.  Zawodowo zajmuje się bioenergoterapią, a dobra energia to w jej życiu kwestia nadrzędna. Jest empatyczna, ale kiedy sytuacja tego wymaga, potrafi pokazać mocny charakter. Do programu jedzie „po swoje" 100 tysięcy złotych - czytamy na instagramowym profilu "Farmy".

"Farma". Natalia Drogowska kogoś wam przypomina? Internauci podpowiadają

Okazuje się, że wnikliwi widzowie mogli poznać "Rudą" już wcześniej. Pewna siebie bioenergoterapeutka występowała już w takich programach, jak "Usłysz nas", czy "Kolacja w ciemno". Niektórzy widzą też uderzające podobieństwo Drogowskiej do znanych postaci z rodzimego show-biznesu.

Czy tylko mi przypomina Blankę Lipińską w peruce?
Podobna do Ewy Minge.
Myślałem, że to Magda Gessler - czytamy w komentarzach.

Program "Farma" emitowany jest na antenie Polsatu od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Dla prawdziwych amatorów tego reality show twórcy przygotowali również odcinki extra. "Farma. Fajrant" pojawia się na platformie streamingowej Polstat Go.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.