"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna pluska się w basenie z córką. Zosia sporo urosła

Joanna z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wakacyjnymi kadrami. W upalne dni młoda mama relaksuje się nad ogrodowym basenem. Towarzyszy jej mała Zosia.

Joanna Lazar była uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pomimo jej starań, związek z wybranym przez ekspertów Adamem nie przetrwał. Kobieta nie znalazła miłości w programie, jednak obecnie jest szczęśliwie zakochana. W styczniu uczestniczka matrymonialnego show i jej partner powitali na świecie córkę Zosię. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców. Niedawno Joanna pokazała, jak spędza pierwsze wakacje z pociechą.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna pluska się w basenie z córką. Zosia sporo urosła

Instagram Joanny Lazar cieszy się sporą popularnością. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skupia się teraz na macierzyństwie, a jej media społecznościowe zdominowała mała Zosia. Ostatnio szczęśliwa mama pochwaliła się wakacyjnymi fotografiami, na których razem z córką pluska się w przydomowym basenie.

Cóż więcej można chcieć? Szczęście, miłość, poczucie bezpieczeństwa daje mi wewnętrzny spokój. Każdego dnia nasza Zosieńka daje nam radość - napisała pod postem.
 

Fani zwrócili uwagę, że Joanna promienieje. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów.

Malutka rośnie jak na drożdżach! Pięknie wyglądacie!
I pięknie. Warto było czekać na prawdziwe szczęście. Dużo radości i uśmiechu.
Super, jesteś świetną babką! Zasługujesz na szczęście - pisali internauci.

Post skomentowała też Agnieszka Łyczakowska z czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Panie od lat są ze sobą blisko i wraz z innymi uczestnikami tworzą paczkę przyjaciół. Niedawno wspólnie bawiły się na weselu Agaty z trzeciej edycji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.