"Love Island". Marietta zrzuciła 11 kilogramów. Pokazała zdjęcie w bieliźnie. Zareagowała na zaczepkę, że jest za chuda

Marietta z pierwszej edycji "Love Island" schudła 11 kilogramów. W mediach społecznościowych pokazała fanom, jak wyglada po przemianie. Nie przemilczała pojawiających się uszczypliwości.

Od emisji pierwszej edycji "Love Island" minęło już całkiem sporo czasu i bardzo dużo się zmieniło. Marietta Fiedor po udziale w programie ułożyła życie od nowa. Okazuje się, że to nie koniec diametralnych zmian. Uczestniczka randkowego show przeszła sporą metamorfozę. Niedawno opublikowała nowe zdjęcie, na którym prezentuje figurę i wywołała prawdziwą burzę w sieci. Postanowiła odpowiedzieć na przykre uwagi internautów.

Zobacz wideo Waleria Szewczyk z „Love Island" chwali się metamorfozą

'Love Island. Wyspa Miłości' - edycja szósta"Love Island". Karolina Gilon zdradziła datę premiery siódmej edycji programu

"Love Island". Przeszła ogromną metamorfozę. Schudła 11 kilogramów 

Marietta Fiedor z pierwszej edycji "Love Island" nie odnalazła szczęścia w miłości. W programie płomienne uczucie połączyło ją z Frankiem Rumakiem. Relacja nie przetrwała próby czasu. Kobieta była nawet zaręczona z nowym ukochanym. Wszystko wskazywało na to, że uczestniczka randkowego show w końcu jest zakochana. Niestety do planowanego ślubu nigdy nie doszło. Wygląda na to, że po rozstaniu Marietta Fiedor postanowiła odmienić i zbudować swoje życie na nowo. Kobieta schudła 11 kilogramów i obecnie zajmuje się wyrzeźbieniem sylwetki oraz poprawieniem swojej formy fizycznej. Efektami ciężkiej pracy pochwaliła się na Instagramie. Jej metamorfoza zaskoczyła fanów, a w sieci rozpętał się niezły spór dotyczący jej sylwetki.

 

Aleksandra Stręk, Adrian 'Armando' WdowiakAleksandra i Armando z "Love Island" już nie są parą. "Podjęliśmy wiele prób"

Fani Marietty Fiedor z "Love Island" są ewidentnie podzieleni. Jedni uważają, że w odmienionej figurze kobieta prezentuje się fenomenalnie i sypią ciepłymi słowami.

Super przemiana!
Boskie zdjęcie.

Inni zaś zarzucają jej, że po metamorfozie jest "zbyt chuda" i nie szczędzą jej uszczypliwości. Jeden z internautów zadał Mariettcie pytanie, dlaczego zdecydowała się na tak radykalne odchudzanie.

Dlaczego tak chudniesz? Dobrze wyglądałaś wcześniej, w pełniejszych kształtach.

Ta nie uchyliła się od odpowiedzi i stanowczo wyraziła własne zdanie. 

Zawsze wyglądam pięknie. Pozwól, że to ja będę decydować o swoim wyglądzie i o sobie.

'Love Island'. Marietta schudła 11 kilogramów. Pokazała zdjęcie w bieliźnie. Fani: Za chuda'Love Island'. Marietta schudła 11 kilogramów. Pokazała zdjęcie w bieliźnie. Fani: Za chuda fot. Instagram

A wy co sądzicie o metamorfozie Marietty Fiedor z "Love Island"?

Więcej o: