"The Crown". Scena śmierci księżnej Diany wprawia w osłupienie. Będzie krwawo. "To jest ohydne"

Twórcy "The Crown" nieco się zagalopowali. Jeden z brytyjskich tabloidów ujawnił, że właśnie trwają prace przygotowawcze nad szóstym sezonem, w którym zostanie ukazana śmierć księżnej Diany. Podobno scena przekracza wszelkie granice.

Nie da się ukryć, że piąty sezon "The Crown" wzbudził spore kontrowersje. Pokazano w nim m.in. ujawnienie taśm z prywatną rozmową ówczesnego księcia Karola i Camilli Parker-Bowels oraz rozpad małżeństwa księcia Karola i księżnej Diany. Natomiast szósty sezon ma przedstawiać ostatnie chwile z życia księżnej Diany. Jeden z najbardziej poczytnych brytyjskich tabloidów zdradził, jakie sceny mają kręcić twórcy. Wśród nich jest leżąca w trumnie aktorka. To właśnie ten moment wprost przeraża Brytyjczyków.

Zobacz wideo Netflix pokazał zwiastun do piątego sezonu "The Crown". Zaczyna się od pożaru

Ślub Diany i KarolaPolski projektant stworzył replikę sukni ślubnej księżnej Diany. Mamy zdjęcia

"The Crown". Scena śmierci księżnej Diany już przeraża Brytyjczyków 

"The Sun" podaje, że członkowie ekipy "The Crown" mają być oburzeni tym, co zawiera scenariusz do szóstego sezonu serialu. Głównym założeniem jest przyciągnięcie widzów przed ekrany telewizorów. Magazyn podkreśla, że książę Harry i książę William mogą czuć się niezręcznie, oglądając te sceny. Baczni obserwatorzy planu zdjęciowego "The Crown" przekazali "The Sun", że mają nadzieję, że publiczne oburzenie zmusi Netfliksa do usunięcia drastycznych scen. W szóstym sezonie zostanie dokładnie pokazany moment pościgu paparazzi za księżną Dianą, odbywający się na ulicach Paryża. Sam drastyczny wypadek również ma zostać zilustrowany. "The Sun" stanowczo zaznacza, że już nakręcono sceny zakrwawionej Diany, którą tak samo zalani krwią lekarze i pielęgniarki próbowali bezskutecznie ratować w szpitalnych ścianach.

Krwawy teatr - komentuje informator magazynu "The Sun".

Życzenia na Boże Narodzenie 2022. Krótkie, zabawne i serdeczne życzenia SMS, które ucieszą bliskichKrótkie życzenia świąteczne na Boże Narodzenie 2022. Śmieszne wierszyki

To nie koniec drastycznych scen, jakie przygotowali dla nas scenarzyści. Podobno najbardziej kontrowersyjna ma być ta, w której rodzina księżnej Diany będzie ją oglądać w otwartej trumnie. 

Oni tak właściwie nakręcili, że aktorka położyła się do trumny i grała nieżywą Dianę. Widzowie zobaczą też francuskiego księdza, który dokonuje ostatniego namaszczenia, gdy lekarze oficjalnie oznajmiają, że Diana nie żyje - zdradza informator "The Sun".

Następnie w traumatycznej scenie ma się pojawić książę Karol, cały we łzach, który zrobi awanturę o zgubiony kolczyk swojej byłej żony. Do księcia mają dołączyć siostry zmarłej księżnej, które wraz z nim będą ją opłakiwać nad trumną. Informator magazynu dodaje, że książę Harry i książę William nigdy nie widzieli ciała matki leżącego w otwartej trumnie i nie powinni tego oglądać w serialu.

Poszli za daleko, by ścigać się o lepszą oglądalność. Wszyscy czuli się niekomfortowo podczas zdjęć. To jest ohydne i nie powinno być pokazywane w serialu - podaje informator "The Sun".

Czy twórcy "The Crown" odważą się to wszystko pokazać w najnowszym sezonie? Tego na razie jeszcze nie wiadomo. Nie wszystkie nagrywane sceny są później pokazywane na ekranie. Będziecie czekać na premierę szóstego sezonu "The Crown"?

Więcej o: