"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita raczy się krwawą kroplówką. W Halloween postawiła na prostotę

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" należy do grona osób, które chętnie biorą udział w halloweenowych imprezach. Jej tegoroczne przebranie jest skromne, ale efektowne.

Anita Szydłowska popularność zyskała dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka w programie poślubiła Adriana, a wybór ekspertów okazał się być strzałem w dziesiątkę. Obecnie Anita i Adrian nadal pozostają w małżeństwie, a ich rodzina powiększyła się o syna i córkę. Szydłowska jest rasową influencerką, a jej profil na Instagramie jest obserwowany przez ponad 250 tysięcy użytkowników. Ostatnio pokazała swoją halloweenową kreację.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska świętuje Halloween. Postawiła na detale

W ostatnim czasie Anita pochwaliła się przebraniem na Halloween. W odróżnieniu od części rodaków Szydłowskiej podoba się pomysł przenoszenia zachodniego święta na polski grunt. W tym roku postawiła na nieco skromniejszy kostium. Zdecydowała się zrezygnować z przerażających detali, w zamian założyła mroczną sukienkę z golfem i długimi rękawami. Kluczowym elementem przebrania była krwawa kroplówka.

Anita SzydłowskaAnita Szydłowska Instagram, @anitaczylija

W poprzednich latach Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak również chętnie dzielili się zdjęciami z halloweenowych imprez, w których brali udział. W 2020 roku to mroczne święto spędzali w towarzystwie innych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para z trzeciej edycji miłosnego show postawiła wtedy nawiązać do meksykańskiego święta zmarłych. Zarówno Adrian, jak i Anita założyli charakterystyczne dla tego regionu kolorowe maski czaszki. Pozostali uczestnicy imprezy zdecydowali się zaś na przebrania wampirów i demoniczne makijaże.

 

Jak podoba wam się kostium Anity przygotowany na tegoroczne Halloween?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.