"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta pokazała "piwsko". W jej obronie stanęła Julia z szóstej edycji

Marta Podbioł z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" po emisji pierwszych odcinków serii spotkała się z dużą liczbą negatywnych komentarzy. Uczestniczka postanowiła odnieść się do zarzutów, które pojawiły się po emisji szóstego odcinka. Wsparła ją Julia z szóstej edycji.

Za nami kilka pierwszych odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na platformie Player odcinki eksperymentu pojawiają się z tygodniowym wyprzedzeniem. Właśnie wyemitowano szósty, w którym pary kontynuują podróże poślubne. W mediach społecznościowych fani na bieżąco komentują odcinki i oceniają, jak tym razem sprawdzili się eksperci. Najwięcej negatywnych komentarzy od widzów zebrała Marta Podbioł. Uczestniczka już raz odniosła się do krytyki na Instagramie odnośnie papierosów, teraz postanowiła skomentować "piwsko", które rzekomo spożywała na wycieczce z Maciejem.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej chce wystylizować Martę. "Odsłonięta noga i szpilki"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta reaguje na hejt i pokazuje "piwsko". W jej obronie stanęła Julia z siódmej edycji

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ciągle jest za coś krytykowana przez fanów programu. Widzowie zarzucają jej zaniedbanie i sugerują, że nie wkłada nawet minimalnej dozy wysiłku, aby spodobać się mężowi. Skrytykowano też jej uzależnienie od papierosów, kiedy podczas weselnej imprezy nieustannie wychodziła "na dymka". W szóstym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie dopatrzyli się szklanki z piwem i nie omieszkali wspomnieć, o tym w komentarzach, zarzucając jej do całego wachlarza błędów picie "piwska".

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta reaguje na hejt i pokazuje 'piwsko'. W jej obronie stanęła Julia z siódmej edycji'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta reaguje na hejt i pokazuje 'piwsko'. W jej obronie stanęła Julia z siódmej edycji fot. screen player.pl

Marta postanowiła po raz kolejny odnieść się do krytyki i szybko wyprowadzić widzów z błędu. Na Instagramie opublikowała zdjęcia piwa bezalkoholowego i dodała sugestywny wpis. 

Oto "piwsko" z szóstego odcinka - napisała.

W komentarzach Martę postanowiła wesprzeć Julka Gołębiowska z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", której dobrany przez ekspertów partner sugerował, że mogłaby zrzucić kilka kilogramów. Doświadczona uczestniczka, która po emisji odcinków też zmagała się z hejtem, poradziła koleżance, jak najlepiej traktować tego typu komentarze. 

Marta nie tłumacz się ludziom ze wszystkiego, co ci zarzucą. Czekają tylko na twoją odpowiedź i twój ruch. Czego byś nie zrobiła i nie powiedziała, to zawsze do czegoś się doczepią, bo chcą i tyle. Życzę ci dużo cierpliwości i siły na te obrzydliwe komentarze - napisała Julia.
 

Więcej zdjęć Marty i Macieja z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach, które pojawiły się na Instagramie Marty, coraz częściej widzowie stają w obronie uczestniczki i to w zachowanie Maćka zaczyna być krytykowane.

Piwo rzecz normalna i nie ma co robić sensacji. Jesteś sobą i to ogromny plus! Natomiast więcej wiary w siebie i energii. Taka młoda osoba, a wydaje się ciągle smutna i "zmęczona" życiem.
A nawet jeśli piłabyś piwo z procentami, to w czym problem? Jesteś dorosła, dziecko było pod opieką dziadków, więc się nie tłumacz frustratom z internetu. Dużo sił ci życzę, bo hejt, jaki na ciebie się leje, jest szokujący.

Jak sądzicie, która para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma największe szanse na sukces?

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Martyna padła ofiarą oszustów, wyczyścili jej konto"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna straciła wszystkie pieniądze!

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie wytypowali, które pary do siebie pasują. Podróże poślubne wszystko zweryfikowały

Więcej o: