"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna straciła wszystkie pieniądze!

Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" padła ofiarą oszustwa. Kobieta opowiedziała historię na Instagramie, aby ostrzec fanów przed niebezpieczeństwami, które czyhają w sieci.

Martyna Końca wzięła udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie połączono ją z "wiecznym studentem" Przemkiem, ale związek nie przetrwał próby czasu. Drugą połówkę znalazła dopiero po zakończeniu miłosnego show stacji TVN. Po koniec września podzieliła się z fanami radosną nowiną. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została mamąDziesięć dni po terminie na świat przyszedł jej syn Franek. Debiutująca w roli mamy Martyna właśnie podzieliła się z fanami poruszającą historią z ostatnich dni. Padła ofiarą oszustwa.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna padła ofiarą oszustów, wyczyścili jej konto

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Widzowie wytypowali, które pary do siebie pasują. Podróże poślubne wszystko zweryfikowały"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie wytypowali, które pary do siebie pasują

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna padła ofiarą oszustów, wyczyścili jej konto

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" straciła wszystkie pieniądze, a o całej sytuacji opowiedziała na Instagramie. Uczestniczka miłosnego eksperymentu założyła konto w jednym z popularnych serwisów sprzedażowych, aby pozbyć się używanego fotelika dla dziecka. Prawie natychmiast zgłosił się pierwszy chętny, który poprosił o jej adres mailowy. Na konto pocztowe uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trafiła wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie zakupu. Po tym została automatycznie przelogowana na stronę banku, gdzie - niczego nieświadoma - po prostu się zalogowała. Wtedy zaczęły się poważne problemy. Pieniądze w szybkim tempie zniknęły z konta. 

Niestety zalogowałam się na konto, no i zaczęła się jazda. Pieniądze zaczęły mi znikać z konta. Najpierw blikami, potem ktoś sobie przelew zrobił. Masakra! W ogóle byłam taka roztrzęsiona i szybko zadzwoniłam do banku. Niestety było już za późno, bo wyczyścili mi całe konto - wyznała.

Martyna poprosiła o powstrzymanie się od negatywnych komentarzy. Kobieta podkreśliła, że jest świadoma błędu, który popełniła. 

Jeśli ktoś ma zamiar mnie umoralniać w tym momencie, to darujcie sobie. Mądry człowiek po szkodzie. (...) Wiem, jestem głupia, ale nieświadoma byłam. Nie umiem się posługiwać tą aplikacją. Wielu z was pisze, że doświadczyliście tego na innych portalach - powiedziała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Martyna padła ofiarą oszustów'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Martyna padła ofiarą oszustów fot. instagram.com/lankija_

Więcej zdjęć Martyny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedziała, że mocno przeżyła całe zajście.

Przepłakałam wczoraj cały dzień. W banku złożyłam reklamację. (...) Dzisiaj byłam na policji, ale oczywiście nie mają czasu dla mnie. Mieli tyle zgłoszeń, że mnie odesłali. W ogóle mnie to nie dziwi. Wielu z was pisało, że mieliście podobne sytuacje, ktoś was okradł i policja umorzyła sprawę. Szczerze nie łudzę się, że odzyskam te pieniądze. Jest mi cholernie przykro, ale - tak jak mówię - człowiek uczy się na błędach. Wy się uczcie na moich. Za głupotę się płaci po prostu - wyznała poruszona.

Martyna chciała przede wszystkim ostrzec fanów, aby nie dali się nabrać na tego typu pułapki. Uczestniczka dostała też dużo wiadomości od fanów, którzy podzielili się z nią podobnymi historiami. 

 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia na ślubie taty"Ślub od pierwszego wejrzenia". Odmieniona Julia na weselu taty

 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta wdała się w ostrą dyskusję z fanką. "Nie zadbałaś o swój wygląd"

Więcej o: