"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie wytypowali, które pary do siebie pasują. Podróże poślubne wszystko zweryfikowały

Po emisji prapremierowego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", fani serii zrobili głosowanie na najbardziej dopasowaną parę. Zwycięstwo jednego z małżeństw było miażdżące. Jak sądzicie, kogo wytypowali widzowie telewizyjnego eksperymentu?

Na platformie streamingowej Player odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiają się z tygodniowym wyprzedzeniem. Fani programu mieli już okazję obejrzeć odcinek, w którym uczestnicy wybrali się w podróżne poślubne. Jak wyglądały pierwsze wspólne chwile par? Nie obyło się bez wpadek i pierwszych nieporozumień. Widzowie po raz pierwszy zobaczyli interakcję między partnerami. Wygląda na to, że decyzje ekspertów nie spotkały się z aprobatą. Spośród świeżo zawartych małżeństw, tylko jedna z par została według fanów show dobrze dopasowana. 

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna i Przemek"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna bardzo podpadła widzom

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie wytypowali, które pary do siebie pasują, podróże poślubne wszystko zweryfikowały

Jak wyglądały podróże poślubne uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? U Marty i Przemka było zarówno śmiesznie, jak i groźne. Zrelaksowany mężczyzna już w kilka godzina po ślubie pozwolił sobie na sprośny żart. Następnie para wybrała się w góry, gdzie o mały włos wyprawa skończyłaby się w szpitalu. Justyna i Przemek wyjechali na wieś, ale nie wytrzymali długo bez "cywilizacji" i desperacko poszukiwali transportu do miasta. Po kolacji Justyna obraziła się na męża i w rewanżu nie chciała przyjąć troskliwej oferty pomocy przy zakładaniu płaszcza. U Marty i Macieja poranek był ciężki i senny, para nie mogła pozbierać się po hucznej zabawie weselnej. Widzowie skrytykowali dziewczynę za "nieogarnięcie", a Maciej przyznał, że nie jest w ogóle w jego typie

Fani programu na jednej z grup dedykowanej "Ślubowi od pierwszego wejrzenia" postanowili zorganizować ankietę, aby sprawdzić, która z par została według nich najlepiej dopasowana. Najwięcej głosów, bo aż 82 proc. otrzymała Marta i Patryk. To właśnie oni według widzów mają największe szanse na stworzenie prawdziwego związku. Małżeństwo Justyny i Przemka pozostaje daleko w tyle, bo para zebrała zaledwie 14 proc. głosów. Najgorzej widzowie oceniają dobranie Marty i Macieja.

Która z par tego sezonu waszym zdaniem najbardziej do siebie pasuje?

  • Justyna i Przemek - 200 głosów
  • Marta Podbioł i Maciej - 32 głosy
  • Marta i Patryk - 1122 głosy

Część widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że żadna z dostępnych opcji nie jest satysfakcjonująca. Wygląda na to, że eksperci mocno podpadli widzom programu. 

Brakuje mi opcji "żadna para do siebie nie pasuje".
Dokładnie! Właśnie tak bym zaznaczyła - czytamy w komentarzach.

Więcej zdjęć z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają też dla produkcji ciekawą propozycję na specjalną edycję programu. 

Przemek i Dorota, Justyna i Piotr. Szkoda, że nie ma specjalnego wydania "Ślubu od pierwszego wejrzenia" złożonego z osób, które zostały singlami po poprzednich edycjach - napisała jedna z widzek.

Zgadzacie się z tymi wynikami? 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia na ślubie taty"Ślub od pierwszego wejrzenia". Odmieniona Julia na weselu taty

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Musieli wziąć stopa. Za nimi ekipa programu. "Przyjechaliśmy na zadupie"

Więcej o: