"Ślub od pierwszego wejrzenia". Odmieniona Julia na weselu taty. Pokazała kreację. "To ty?"

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła na weselu taty. Fani zasypali ją komplementami, ale nie obyło się bez przytyku do Tomasza, byłego męża uczestniczki z programu.

Julia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzieliła się niedawno radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tata uczestniczki, którego widzowie mieli okazję poznać w programie, zdecydował się na ślub. Dziewczyna właśnie opublikowała zdjęcia z wesela i zachwyciła fanów doborem sukienki. Zauważono, że od zakończenia "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia bardzo się zmieniła.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta i Patryk nadal są małżeństwem? Fani mają dowód

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Odmieniona Julia na weselu taty. "To ty? Przepraszam, ale totalnie nie poznałam!"

W weekend Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bawiła się na weselu taty. Na Instagramie opublikowała zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Ślub i wesele na nami. Poprawiny również zaliczone, więc teraz chwila na oddech i wracamy do rzeczywistości - czytamy w opisie.

Tuż przed uroczystością opublikowała zdjęcie z macochą, którą widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli okazję poznać jeszcze w programie. Julia wyznała, że łączy je niezwykle bliska więź.

No to chlup. Ostatnie chwile przed przyjęciem oficjalnie naszego nazwiska. Nasza relacja jest naprawdę wyjątkowa i bardzo rzadka. Kto by pomyślał, że można mieć w jednej osobie macochę i przyjaciółkę? - napisała. 

Julia w dniu wesela zdecydowała się na dość nietypowy krok i na tę wyjątkową okazję wypożyczyła sukienkę. Wybrała kreację w kolorze brudnego różu. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odważnie odsłoniła dekolt i wyeksponowała nogi. Do sukienki dobrała ciemnoróżowe szpilki i delikatną biżuterię.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia na ślubie taty'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia na ślubie taty fot. istagram.com/golebiowska.julka

Więcej zdjęć Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byli zachwyceni wyglądem Julii. Pod udostępnionym przez uczestniczkę zdjęciem pojawiło się bardzo dużo miłych komentarzy. Fani docenili też pomysł z wypożyczeniem sukienki na taką okazję.  

Ślicznie. I bardzo fajny pomysł z tym wypożyczeniem sukienki.
To ty? Przepraszam, ale totalnie nie poznałam! Jesteś piękna.
To zalotnie odkryte udko! Sztos - czytamy w komentarzach.

Obserwatorzy Julii nie mogli się powstrzymać od drobnych przytyków skierowanych do byłego męża z programu. 

Petarda! A były mąż pewnie nadal nie zmądrzał. Może tylko popatrzeć teraz, co stracił. Od początku mówiłam, że piękna z ciebie babka, a teraz to już kobieta petarda.
Ślicznie wyglądasz! Chciałabym teraz słyszeć myśli twojego, mam nadzieję, już byłego męża - uszczypliwie skomentowali fani.

Oglądacie nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta ostro do fanki, odniosła się do komentarza"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta wdała się w ostrą dyskusję z fanką

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tata Julii bierze ślub. Uczestniczka pochwaliła się zdjęciem

Więcej o: