"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta i Patryk nadal są małżeństwem? Fani mają dowód

Czy Marta i Patryk pozostaną małżeństwem? Fani programu doszukali się na to dowodów w mediach społecznościowych uczestniczki. Ta wiadomość ucieszyłaby widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", bo najmocniej kibicują właśnie tej parze.

W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który przedpremierowo emitowany jest na platformie Player, programowe pary udały się w podróże poślubne. To pierwsze wspólne chwile tych, jeszcze obcych dla siebie ludzi. Widzowie programu uznali, że spośród wszystkich uczestników to właśnie Marta i Patryk są najlepiej dobraną parą i mają największą szansę na utrzymanie małżeństwa. Na Instagramie Marty fani doszukali się sygnałów, że para nadal pozostaje w związku. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta i Patryk na dramatycznej wyprawie w góry

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta i Patryk są nadal małżeństwem? Fani doszukali się dowodów

Marta i Patryk mieli wyjątkowo dobry start w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Para od razu wpadła sobie w oko i przy składaniu przysięgi małżeńskiej odetchnęła z ulgą. Na przyjęciu weselnym rodziny uczestników także od razu znalazły porozumienie. Małżeństwo kolejnego dnia udało się w podróż poślubną. Już po kilku godzinach razem czuli się ze sobą bardzo swobodnie. Patryk przygotował żonie relaksującą kąpiel ze świecami, co bardzo ujęło Martę. Mężczyzna czuł się przy partnerce tak odprężony, że pozwolił sobie nawet na sprośny żart. Na popołudniowy spacer para udała się w góry, zapewniając sobie sporą dawkę emocji. Z powodu nieodpowiedniego stroju mieli kłopot z zejściem, co o mały włos nie skończyło się tragedią. Ekspertka biorąca udział w dobieraniu tej pary stwierdziła, że przeżywanie razem tak skrajnych emocji to idealny sposób na rozwinięcie relacji. Wygląda na to, że w przypadku Marty i Patryka wszystko zmierza w dobrym kierunku. Tę teorię potwierdzają też fani programu, którzy doszukali się "dowodów" na Instagramie Marty.

Więcej zdjęć z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Marta opublikowała wpis na Instagramie o wyjątkowych przeżyciach w programie i zachęciła fanów do zadawania pytań.

Jeszcze moment, a emocje i wspomnienia tych niezapomnianych chwil znów ożyją! Ja już nie mogę się doczekać, a wy? Pod tym postem chętnie odpowiem na wasze pytania - napisała.

Jedna z fanek uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapytała Martę, czy jest szczęśliwa. 

Tak, jestem. Doceniam wszystko, co mnie spotyka! Miło, że pytasz - odpowiedziała.

Fani jednoznacznie odebrali tę odpowiedź jako nadzieję, że po programie wszystko poukładało się dobrze i para jest w szczęśliwej relacji. Jak jest naprawdę? Pozostało nam jedynie oglądanie kolejnych odcinków i oczekiwanie na wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna strofowała męża w restauracji. 'Jej feminizm to jest hit tego sezonu'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani wkurzeni na Justynę

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej w końcu powiedział, co myśli o Marcie. Niedobrze... [SPOJLER]

Więcej o: