"Milionerzy". Pani Aneta się przejęzyczyła. Pytanie o kompozytora ją przerosło

W powtórce 499. odcinka "Milionerów" grę kontynuowała pani Aneta z Trójmiasta. Początkowa dobra passa skończyła się jednak na pytaniu o kraj pochodzenia pewnego kompozytora.

Obecnie stacja TVN emituje w swoim paśmie powtórki z dziesiątej edycji "Milionerów". Wieczorem 14 lipca widzom przypomniano 499. odcinek teleturnieju, w którym do wygrania jest okrągły milion złotych. Na początku swoją grę kontynuowała pani Aneta Polsakiewicz, politolożka z Trójmiasta, z jednym kołem ratunkowym na koncie i pięcioma tysiącami złotych. Bez trudu poradziła sobie z kolejnymi pytaniami, jednak do czasu. Choć mógł ją uratować przypadek, niestety tym razem nie pomógł.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

"Milionerzy". Kompozytor Johann Sebastian Bach pochodził z Niemiec. A kompozytor Jacques Offenbach?

A. także z Niemiec

B. z Francji

C. z Anglii

D. z Włoch

Pani Aneta przez dłuższy czas analizowała możliwe odpowiedzi, postanawiając zaczekać z telefonem do przyjaciela. Ostatecznie zaznaczyła odpowiedź "D", choć jak zaraz wyznała, miała na myśli "B" i zwyczajnie się przejęzyczyła. Niestety obie okazały się niepoprawne, kompozytor także pochodził bowiem z Niemiec.

Kompozytor Johann Sebastian Bach pochodził z Niemiec. A kompozytor Jacques Offenbach? Znamy prawidłową odpowiedź

Kolejnym zawodnikiem, który usiadł naprzeciw Huberta Urbańskiego, okazał się pan Kacper Podgórniak z Wrocławia. Z wykształcenia filozof i psycholog, z zawodu jest rekruterem. Pierwsze koło ratunkowe, pomoc publiczności, wykorzystał przy pytaniu gwarantowanym za pięć tysięcy złotych. Wkrótce czas odcinka minął, dlatego powtórkę z dalszej gry pana Kacpra poznamy następnym razem.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

Pan Rafał miał dokończyć wierz jednego z wybitnych poetów. Niestety okazało się, że twórczość Leśmiana nie była mu tak dobrze znana.

Szczęście nie dopisało panu Marcinowi z Warszawy. Pomimo że dopiero zaczynał grę, pytanie o psa myśliwskiego przedwcześnie zakończyło jego zmagania

Nieocenioną pomoc publiczności z pewnością docenił pan Marcin. Bezbłędnie wskazała, którą pochwałę tworzy się za pomocą przymiotnika od rzeczownika.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.