Dagmara Kaźmierska zagrała w "Pamiętnikach z wakacji". Tak wyglądała

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki "Królowym życia", pojawiła się też na dużym ekranie m.in. u Patryka Vegi. Mało kto pamięta, że celebrytka już przed laty próbowała swoich sił przed kamerą. Ma na koncie epizod w "Pamiętnikach z wakacji".

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Trudno wyobrazić sobie "Królowe życia" bez Dagmary Kaźmierskiej. Jej przebojowa osobowość to jeden z kluczowych elementów sukcesu tej produkcji. W popularnym reality-show stacji TTV pokazuje swoje luksusowe życie. Zaskarbiła sympatię wielu widzów. Przez mroczną przeszłość ma też licznych przeciwników, ale jednego na pewno nie można jej odmówić - jest o niej głośno i wzbudza kontrowersje. A to, jak wiadomo, najlepszy sposób na osiągniecie sukcesu w show-biznesie. Nie wszyscy wiedzą, że Dagmara Kaźmierska ma już za sobą kilka ról. Patryk Vega zaangażował ją w "Kobietach Mafii 2" oraz "Pętli". Co ciekawe, pojawiła się też przed laty w paradokumentalnym serialu "Pamiętniki z wakacji". Jak wypadła?

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumentalnym hicie sprzed lat

Popisy aktorskie Dagmary Kaźmierskiej możemy podziwiać w 51. odcinku "Pamiętników z wakacji". Celebrytka wcieliła się w postać Krystyny, zapracowanej bizneswoman, która w związku z licznymi obowiązkami zawodowymi, od kilku lat nie mogła udać się na zasłużony urlop.

'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumentalnym hicie sprzed lat. Zagrała zapracowaną mamę Dżesiki'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumentalnym hicie sprzed lat. Zagrała zapracowaną mamę Dżesiki fot. screen ipla.tv

W końcu udaje się jej wyjechać na Gran Canarię. W podróż wybrała się ze swoją córką Dżesiką. Celem wyjazdu był nie tylko wypoczynek, ale także poprawienie relacji rodzinnych. Niestety, misja okazała się dość trudna do zrealizowania, bo na wyjeździe pojawił się mężczyzna, który spodobał się zarówno matce, jak i córce. Jaki był finał tej historii? W tym celu musicie już sięgnąć po archiwalne odcinki "Pamiętników z wakacji". 

'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumentalnym hicie sprzed lat. Zagrała zapracowaną mamę Dżesiki'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumentalnym hicie sprzed lat. Zagrała zapracowaną mamę Dżesiki fot. screen ipla.tv

 
 

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość

Dagmara Kaźmierska, zanim zyskała popularność, nie tylko zagrała w paradokumencie, ale też odsiedziała wyrok w więzieniu. Została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie. "Ale figura, ogień!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.