"Królowe życia". Anna i Mateusz wzięli ślub. Na głowie panny młodej tiara. Małżeństwem jednak nie są

Anna Renusz znana z "Królowych życia" jest już szczęśliwą mężatką "Tarzana". Sakramentalne "tak" wypowiedziała w trakcie wyjątkowej ceremonii. Para zdecydowała się na bardzo nietypowy ślub, który w Polsce nie ma mocy prawnej i jest mało znany.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Renusz i Mateusz Leśnak to jedne z barwniejszych postaci programu "Królowe życia". Zakochani problemy w związku często roztrząsali przed kamerami, ogłaszano nawet ich rozstania. Ostatecznie udało się im pokonać przeszkody i zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu, aby przypieczętować miłość. Para wybrała jednak bardzo nietypowy ślub, który w Polsce nie ma żadnej mocy prawnej i jego znaczenie jest jednie symboliczne. 

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Arek 'Megakot' Kocik i Dagmara Kaz?mierska, 'Królowe życia'"Królowe życia". Na program wpłynęło ponad 250 skarg. Co dalej? KRRiT komentuje

"Królowe życia". Anna Renusz i Mateusz Leśniak wybrali bardzo nietypowy ślub

Zakochani zdecydowali się złożyć miłosną przysięgę na skarpie nad Morzem Bałtyckim. Okoliczności przyrody były przepiękne i sprzyjały romantycznym wyznaniom. W tle altany ozdobionej kwiatami rozpościerał się morski błękit.

Ceremonia była zorganizowana z pełnym rozmachem, ale sama przysięga składana przez zakochanych była bardzo nietypowa. Para zdecydowała się na humanistyczny ślub - bardzo rzadko praktykowany w Polsce sposób na przypieczętowanie związku małżeńskiego. W świetle polskiego prawa, ma jedynie znaczenie symboliczne i nie legalizuje związku. Pomimo że uroczystość była nieformalna, została zorganizowana z całą powagą wydarzenia, jakim jest złożenie uroczystej przysięgi. 

Ślub został także uwieczniony przez produkcję  programu "Królowe życia". Panna młoda zdecydowała się na prostą suknię z odsłoniętymi plecami. Włosy Anny związane były w ogromny kok. Na głowę, jak przystało na prawdziwą królową, nałożyła tiarę z połyskujących kryształków.

 
 
 

Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti"Królowe życia" przeszły długą drogę. Stare zdjęcia mówią same za siebie

Co sądzicie o takiej formie zawarcia związku małżeńskiego?

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Królowe życia". Edyta zdecydowała się na kolejny zabieg upiększający. Pokazała zdjęcia

Więcej o: