"Hotel Paradise". Serce Mariki jest zajęte. To któryś z uczestników? Podgrzała atmosferę wspólnym zdjęciem

Wszystko wskazuje na to, że Marika z piątej edycji "Hotelu Paradise" nie jest już singielką. Na Instagramie uczestniczki pojawiło się zdjęcie, na którym towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Już w czwartek, 2 czerwca, poznamy zwycięzców piątej edycji "Hotelu Paradise". Szanse na wygraną mają tylko dwie pary, Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz. Stawka programu jest bardzo wysoka. Uczestnicy mogą zdobyć nie tylko miłość i pieniądze, ale też rozpoznawalność, która przekłada się na intratne kontrakty reklamowe. Jedną z byłych mieszkanek rajskiego hotelu, która może pochwalić się sporą popularnością, jest Marika "Mery" Worach. Niedawno kobieta pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ukochanym.

"Hotel Paradise". Serce Mariki jest zajęte. To któryś z uczestników? Podgrzała atmosferę wspólnym zdjęciem

Marice nie udało się znaleźć miłości w "Hotelu Paradise". Uczestniczka szybko odpadła z show, ale później powróciła do Panamy. W programie Mery próbowała stworzyć relację między innymi z Jay’em i Grzegorzem, jednak żadna z nich nie przetrwała. Dzięki udziałowi w produkcji była mieszkanka rajskiego hotelu zdobyła dużą popularność. Na Instagramie zgromadziła już 68 tysięcy obserwujących. Ostatnio Marika opublikowała tam zdjęcie, na którym towarzyszy jej mężczyzna. Kadr opatrzyła emotką z serduszkami. Na fotografii widać jedynie cienie postaci, więc tożsamość nowego ukochanego Mery pozostaje na razie tajemnicą. Możliwe, że serce kobiety skradł jeden z uczestników programu i para nie chce ujawnić się przed finałem show.

Marika 'Hotel Paradise 5'Marika 'Hotel Paradise 5' Instagram/mery_hotelparadise5_official

Myślicie, że Marika wkrótce pokaże twarz partnera?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.