Szarpanina na planie "Pierwszej miłości". Poszło o kobietę. Emocje wzięły górę

Między głównymi bohaterami "Pierwszej miłości" doszło do wymiany ciosów. Bohaterowie serialu skoczyli sobie do gardeł.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Pierwsza miłość" jest emitowana od 2004 roku. Mimo to, scenarzystom wciąż nie brakuje pomysłów na zaskoczenie widzów. Serial jest przepełniony niespodziewanymi zwrotami akcji. Nie brakuje w nim konfliktów, a nawet rękoczynów. Ostatnio na planie doszło do bójki. Od aktorów wymagało to dużego zaangażowania. Jak poradzili sobie z tym zadaniem?

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

"Pierwsza miłość". Na planie doszło do rękoczynów

Fani serialu doskonale wiedzą, że Julita (Dagmara Bryzek) od jakiegoś czasu nie jest szczęśliwa w związku z Filipem (Dominik Smaruj). Wreszcie postanowiła zakończyć ich relację. Zaproponowała mu natomiast, żeby zostali przyjaciółmi, mając nadzieję na zgodne rozstanie. Filip nie mógł jednak przyjąć do wiadomości odejścia ukochanej. Zarzucił jej, że musiała go zdradzać. To, że po prostu nie jest już nim zainteresowana, wydało się mężczyźnie niewyobrażalne.

W Barbarianie emocje stają się nie do zniesienia. Para zaczęła się kłócić. W końcu Filip uderzył byłą dziewczynę. W jej obronie stanął Kamil (Igor Paszczyk). Mężczyzna, czując powołanie do roli rycerza, rzucił się na przemocowca. Między panami dochodzi do szarpaniny.

Julita, po fizycznym ataku ze strony Filipa, jest w szoku. Nie może uwierzyć, że były partner był zdolny do takiego zachowania.

Nagranie tej sceny było dla ekipy "Pierwszej miłości" wyzwaniem. Na szczęście, podczas szarpaniny nikt nie ucierpiał. Efekt ich wysiłków wkrótce zobaczymy na ekranie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.