"Pierwsza miłość". Z serialem żegna się ważna bohaterka. Znamy powody decyzji aktorki

Z serialem "Pierwsza miłość" pożegnała się jedna z głównych bohaterek. Po pięciu latach zakończyła się przygoda Edyty Herbuś.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Edyta Herbuś dołączyła do obsady serialu "Pierwsza miłość" w 2017 roku. Grana przez nią postać niejednokrotnie potrafiła nieźle namieszać w losach pozostałych bohaterów. Wszystko jednak wskazuje na to, że Sylwia Koniecka, którą gra aktorka, nie pojawi się w nowych odcinkach.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Dlaczego Edyta Herbuś zrezygnowała z udziału w "Pierwszej miłości"?

O kulisach odejścia Edyty Herbuś z serialu "Pierwsza miłość" opowiedział informator, który skontaktował się z redakcją portalu "Fakt".

Edyta doszła do wniosku z produkcją, że dała już wszystko swojej bohaterce, co mogła i po pięciu latach grania intrygantki Sylwii czas na nowe wyzwania zawodowe. Jej rola się po prostu wyczerpała i wszyscy byli co do tego zgodni. Oczywiście ma furtkę powrotu, bo rozstali się w zgodzie, ale obecnie Edyta sobie tego nie wyobraża. Dla niej to zamknięty rozdział - zdradził informator "Faktu".

Tabloid skontaktował się zarówno z celebrytką, jak i poprosił o komentarz w tej sprawie Polsat. Stacja potwierdziła, że rzeczywiście obecnie Herbuś nie występuje w serialu. Gdy ostatni raz grana przez nią Sylwia była na ekranie, jej małżeństwo z Markiem dobiegło końca.

"Pierwsza miłość" na antenie pojawiła się w 2004 roku. Od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych produkcji Polsatu. Oprócz Edyty Herbuś w serialu występuje wiele znanych osób między innymi: Aneta Zając, Ewa Skibińska, Łukasz Płoszajski, Maria Pakulnis, Aleksandra ZienkiewiczKarol Strasburger, Grażyna WolszczakEwa Gawryluk i Lesław Żurek.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.