"Brzydula 2" wkrótce zniknie z ekranu. Twórcy planują kontynuację? Wymowna odpowiedź

Już niebawem ostatni odcinek "BrzydUli 2". Szefowa stacji TVN7 zapowiada, że zakończenie zadowoli fanów serialu. Wypowiedziała się też na temat jego ewentualnej kontynuacji.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Brzydula". Filip Bobek zdradza, czy Marek wybaczy Uli. "Wydawało mi się, że tak, ale scenarzyści dokonali zwrotu akcji"

Serial "BrzydUla 2" powoli zbliża się do końca. W tej chwili trwają prace nad ostatnim sezonem, a finałowy odcinek zostanie wyemitowany pod koniec maja. Czy to już koniec historii Marka (Filip Bobek) i Uli ( Julia Kamińska)? Twórcy nie wykluczają kontynuacji.

"BrzydUla2". Wkrótce ostatni odcinek serialu. Będzie kontynuacja?

Pod kod koniec maja TVN7 pokaże ostatni odcinek "BrzydUli2". Portal Wirtualne Media rozmawiał z Katarzyną Mazurkiewicz, dyrektor programową stacji, która zdradziła, że początkowo serial miał zakończyć się wcześniej.

"BrzydUla 2" to nasz wyjątkowy projekt będący ukłonem dla widowni oglądającej przygody Uli Cieplak podczas pierwszej odsłony produkcji, którą TVN emitował kilkanaście lat temu. Od 10 lat powtórki serialu nadawane były w Siódemce, gdzie zawsze osiągały dobre wyniki. To właśnie wielka miłość fanów serialu i ich upór zachęciły nas do nakręcenia kontynuacji losów bohaterów, których pokochała cała Polska. [...] Jest to historia skupiona głównie na jednej parze, a takie formuły się wyczerpują, trzeba wyczuć kiedy postawić kropkę. Nasza przygoda z "BrzydUlą 2" i tak potrwała dłużej, niż pierwotnie zakładaliśmy - powiedziała szefowa TVN7.

Mazurkiewicz zdradziła też, że zakończenie powinno zadowolić fanów.

Aktualnie pracujemy nad finałem "BrzydUli 2", który da fanom to, na co od miesięcy czekają - zapowiedziała.

Kobieta przyznała też, że twórcy nie wykluczają kontynuacji serialu. Nastąpi to jednak najwcześniej za kilka lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.