"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil Węgrzyn ma nową partnerkę? "Nawiązała się fajna znajomość"

Udział w programie "Ślub od pierwszego" wejrzenia zapewnił Kamilowi Węgrzynowi sporą popularność. Fani nadal interesują się jego życiem prywatnym. Ostatnio na Instagramie uczestnika show TVN pojawiła się tajemnicza kobieta. Czyżby były mąż Izy był znów zakochany?

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Kamil Węgrzyn wziął udział piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jego żoną została Izabela Juszczak. W finale programu para zdecydowała się pozostać w małżeństwie. Ostatecznie ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. W wyemitowanym niedawno odcinku specjalnym matrymonialnego show jego programowa żona wyznała, że mąż przestał o nią zabiegać i nie chciał u niej zamieszkać. Ostatnio na Instagramie uczestnika pojawiła się tajemnicza Ania. Fani chcieli się dowiedzieć, kim jest kobieta. Serwis cozatydzien.tvn.pl postanowił skontaktować się z mężczyzną. Kamil opowiedział, co go łączy z nieznajomą.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil Węgrzyn ma nową dziewczynę? "Nawiązała się fajna znajomość"

Kamil Węgrzyn od lat morsuje. Z okazji setnego morsowania zorganizował na Instagramie specjalnego live’a, na którym pojawiła się tajemnicza kobieta. Fani byli bardzo ciekawi, jakie łączą ich relacje. W rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwiał wątpliwości.

To moja dobra znajoma, która odezwała się do mnie w trakcie mojego wyzwania 100 morsowań[...] Ania jest szczęśliwą matką i mężatką. Od długiego czasu chciała spróbować morsować. Tak się złożyło, że zaczęła to robić ze mną i podczas mojego wyzwania sama ona weszła do wody aż 37 razy.
 

Mężczyzna zdradził też, że z Anią nadają na tych samych falach i razem chcą inspirować innych do aktywności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.