Marcelina Ziętek straci pracę. "19+" znika z anteny. "Nie można mieć wiecznie 19 lat"

Serial "19+" przez lata emisji zdobył dużą popularność, a występujący w nim aktorzy zyskali dużą rozpoznawalność i sympatię widzów. Ostatnie wieści nie ucieszą fanów produkcji. Seria wkrótce zniknie z anteny.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Serial "19+" opowiada historię nastolatków, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłym życiu. Produkcja cieszy się dużą popularnością, a występujący tam aktorzy zyskali status celebrytów. Dla Marceliny Ziętek była to przepustka do telewizyjnej kariery. Do tej pory powstało już 11 sezonów. Początkowo scripted-docu był emitowany w TVN, natomiast w 2020 roku został przeniesiony na antenę TVN7. Okazuje się, że twórcy "19+" zdecydowali o zakończeniu serii. Szykują jednak dla fanów coś specjalnego.

Julia Kamińska i Margot RobbieMargot Robbie robiła tatuaże. Te gwiazdy dałyby radę w innych branżach

Serial "19+" znika z anteny. "Nie można mieć wiecznie 19 lat"

Fani serialu "19+" mogą być niepocieszeni. Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa TVN7, zdradziła, że produkcja wkrótce zniknie z anteny. Wiosenny sezon będzie ostatnim.

Nie można mieć wiecznie 19 lat. Nawet w serialu. Bohaterowie naszej produkcji dojrzeli, zbliżają się do trzydziestki. Tym samym nie jest to już opowieść o nastolatkach wkraczających w dorosłość, ale o dorosłych ludziach. A tytuł zobowiązuje… - powiedziała szefowa stacji.

Pomimo licznych prób wprowadzania nowych bohaterów i odświeżenia fabuły, nie udało się zadowolić widzów. Jak dodaje Mazurkiewicz, serial ma stałą widownię, która zaczęła oglądać produkcję w młodym wieku i dojrzewała razem z kolejnymi sezonami. Ponieważ teraz widzowie, podobnie jak bohaterowie, zbliżają się do trzydziestki - twórcy postanowili zakończyć serię. Wiosenny sezon będzie ostatnim.

Jarosław Kaczyński zamiast 'Sanatorium miłości'Widzowie wściekli na TVP. Poszło o emisję przemówienia Kaczyńskiego

Na pocieszenie dyrektor programowa zapowiedziała, że stacja przygotowuje specjalny projekt, który ma osłodzić fanom pożegnanie z serialem.

Mogę zdradzić, że pracujemy nad nowym projektem, który na pewno ucieszy fanów "19+". Na tę chwilę jest za wcześnie na konkrety, aktualnie trwają prace koncepcyjne i scenariuszowe. Jeszcze nie wiemy, kiedy trafi on na antenę, być może już jesienią - zapowiedziała Mazurkiewicz.

Szefowa stacji dodała także, że być może wezmą w nim udział aktorzy znani z "19+". 

Więcej o: