"Mask Singer". Róża zdemaskowana. Fani dali się zmylić: A ja dalej jestem w szoku, że to nie Doda

Za nami kolejny odcinek "Mask Singer", który ujawnił, kto skrywa się pod powabnym kostiumem Róży. Najbliżej odpowiedzi był gość piątego odcinka, czyli Marcin Prokop. Róża zmyliła nie tylko jurorów, ale i fanów. Zgadliście poprawnie, kto się skrywał pod maską?

Więcej na temat programu "Mask Singer" przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Polska odsłona rozrywkowego programu "Mask Singer" cieszy się sporą popularnością. Znane osoby ze świata show-biznesu śpiewają ukryte pod imponującymi kostiumami. Zadaniem jurorów i widzów jest ich zidentyfikowanie. Po ostatnim odcinku publiczności w studiu najmniej spodobały się wykonania Róży i Prysznica. To właśnie oni musieli stoczyć ostateczny pojedynek, po którym okazało się, że demaskacja czeka Różę. Gdy wyszło na jaw, że pod maską skrywa się Dorota Gardias, fani nie ukrywali, że kibicowali jej, by dotarła aż do finału. Róży udało się zmylić część widzów, który zakładali, że jest nią Doda

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Jeden Osiem L już zapomniał? Ich znamy z jednego przeboju. Nie byli w stanie powtórzyć sukcesu

Zobacz wideo "Mask Singer" - trop KOGUT

"Mask Singer". Róża zdemaskowana. Internauci zawiedzeni werdyktem: Była świetna 

Róża w "Mask Singer" świetnie dawała sobie radę, a każdy jej występ porywał jurorów i publiczność. W piątym odcinku gorzej wypadła na tle Prysznica i zgodnie z zasadami programu, musiała ściągnąć maskę. Po ciągnącym się w nieskończoność oczekiwaniu wyszło na jaw, że pod pięknymi pąkami skrywa się Dorota Gardias. Pogodynka zdradziła, że marzyła o karierze wokalnej, ale jej drogi zawodowe potoczyły się w inny sposób. Przyznała również, że w czasach młodości tańczyła w regionalny zespole.  

Płatki opadły, wszystko już jasne. Dziękujemy za twój udział w "Mask Singer" - czytamy.
 

W komentarzach fani show nie ukrywali, że Gardias udało się ich zmylić. Część z nich po głosie zakładała, że pod maską skrywa się Doda. Internauci przyznali, że każdy z występów Róży zapadł im w pamięci i wierzyli, że bez problemu uda się jej dojść aż do finałowego odcinka. 

Wielka szkoda, że odpadła Róża. Wszystkie występy świetne. Myślę że większość była ciekawa, kim jest i dlatego przegrała.
A ja dalej jestem w szoku, że to nie Doda.
Jaka szkoda, była świetna, moim zdaniem jeden z faworytów do wygrania programu.
Mam nadzieję, że pani Dorota wróci do śpiewania. Była świetna! Też życzyłam jej finału - czytamy.

Wy również obstawialiście, że w kostiumie Róży skrywa się Dorota Gardias? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.