"Mask Singer". Kto jest Słońcem? Tylko u nas kolejne wskazówki. To naprawdę ona?! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Znamy kolejne wskazówki na temat gwiazdy, która ukrywa się pod kostiumem Słońca. Czy internauci mają rację?

Więcej na temat programu "Mask Singer" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Polska odsłona rozrywkowego programu "Mask Singer" przyciąga przed telewizory rzesze widzów. Każdego tygodnia oglądający poznają tożsamość jednej gwiazdy, która dotąd występowała pod maską. Internauci żywo komentują każdy odcinek, a w sieci znajdziemy mnóstwo komentarzy, w których widzowie spekulują, kto kryje się za daną charakteryzacją.

Zobacz wideo "Mask Singer". Kim jest Słońce? Tylko u nas nowe wskazówki

"Mask Singer". Słońce udzieliło już kilku wskazówek, teraz poznaliśmy kolejne

Przed każdym występem uczestnicy programu dają widzom i jurorom wskazówki dotyczące ich prawdziwego życia. Słońce zdradziło już, że nie rozstaje się z mikrofonem i błyszczykiem. Wiemy również, że kariera najjaśniejszej gwiazdy związana jest ze sceną i z kinem. Teraz poznaliśmy kolejne podpowiedzi.

Mój blask oświetla niektóre spadające gwiazdy. Jestem słońcem, najbardziej krnąbrną z gwiazd. Mogłam kiedyś zostać taneczną gwiazdą, ale musiałam się przeprowadzić z mojej galaktyki. Lubię promieniować ciepłym i kojącym słowem, piszę o tym, co mnie boli i cieszy. Leczę zranione serca i mobilizuję je do działania - słyszymy w materiale wideo.

"Mask Singer". Internauci spekulują, kto ukrywa się za przebraniem Słońca

Postać Słońca wywołuje u widzów ogromne emocje. Internauci mają już swoje typy, dotyczące osobowości ukrywającej się za złotym kombinezonem. Według tych spekulacji, Słońcem jest Maria Sadowska, bądź Majka Jeżowska. Zdaniem niektórych, najjaśniejszą gwiazdą jest zaś Doda. Jednak zdecydowana wiekszość stawia na Beatę Kozidrak. My chyba też.

Jak myślicie, która gwiazda ukrywa się pod przebraniem Słońca?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.