"Mask Singer". Kolejna osoba zdemaskowana! Kto krył się pod postacią Róży?

Za nami piąty odcinek show TVN-u "Mask Singer". Gościem specjalnym odcinka był Marcin Prokop. Spadła kolejna maska i wiemy już, kto występował w kostiumie Róży.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Program "Mask Singer" jest oparty na międzynarodowym formacie typu reality-show. Program zadebiutował w Korei Południowej w 2015 roku. Do tej pory był emitowany w kilkunastu krajach świata m.in. w: Australii, Argentynie, Francji, Hiszpani, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii.

Zasadą programu jest to, że śpiewają w nim osoby publiczne, które ukryte są pod imponującymi kostiumami. Zadaniem jurorów i widzów jest ich zidentyfikowanie. W polskiej edycji w roli jurorów występują: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Julia Kamińska oraz Kacper Ruciński.

Do tej pory poznaliśmy już tożsamość czterech postaci: tortem okazał się Mateusz Banasiuk, ośmiornicą - Stefano Terazzino, monsterem - Grzegorz Skawiński, a za wiedźmę przebrała się Daria Ładocha. Piąty odcinek show przyniósł nam odpowiedź na pytanie, kto kryje się pod kostiumem Róży.

Zobacz wideo "Mask Singer" - trop KOGUT

To Dorota Gardias ukrywała się pod kostiumem Róży!

W sobotni wieczór w TVN znów zaroiło się od przebieranek i największych polskich i światowych przebojów. Uczestnicy programu tym razem zaśpiewali m.in.  "Who wants to live forever" grupy Queen, "Ciszę" Ewy Farnej, "Szklaną pogodę" Lombardu, "Ale jazz!" Sanah i Vito Bambino, czy "Sofia" z repertuaru Alvaro Soler. Publiczności w studiu najmniej spodobały się wykonania Róży i Prysznica. To właśnie te postacie musiały stoczyć ostateczny pojedynek. Do dalszego etapu programu dostał się Prysznic, a Róża została zdemaskowana.  

Okazało się, że pod postacią Róży kryła się prezenterka telewizyjna i pogodynka doskonale znana widzom TVN, czyli Dorota Gardias!

Dorota Gardias/ RóżaDorota Gardias/ Róża Fot. Mirosław Sosnowski/ TVN

 

Debiut "Mask singer" w Polsce zgromadził przed telewizorami około 1,45 mln widzów. Przełożyło się to na 10,41% udziału stacji na rynku telewizyjnym. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.