"Farma". Za uczestnikami zaskakujące eliminacje. Zdecydowali, kto opuścił program

Za nami 11. odcinek programu "Farma". Uczestnicy zdecydowali, kto opuści gospodarstwo. Nie brakowało niespodzianek.

Więcej o programie "Farma" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

11. odcinek "Farmy" obfitował w zaskakujące zwroty akcji. Z programem pożegnało się aż dwóch uczestników, a emocji nie zabrakło również po eliminacjach.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

"Farma". Przyszedł czas eliminacji. Farmerzy uratowali jedną uczestniczkę. Kogo?

Mieszkańcy polsatowskiego gospodarstwa zapewne byli bardzo zaskoczeni słowami prowadzących, które obwieściły, że tym razem z "Farmą" pożegna się dwoje uczestników. O pozostanie w programie walczyły cztery kobiety. Farmerzy uchronili przed odejściem Kingę, zaś Marta i Gosia opuściły show.

Po eliminacjach przyszedł czas na uspokojenie emocji. Uczestnicy rozmawiali o osobach, za którymi tęsknią najbardziej. Zaskakująca była wypowiedź Kuby, który przyznał, że brakuje mu pewnej Agnieszki. To nie spodobało się Kindze, której mężczyzna najwyraźniej wpadł w oko. Czy jego serce jest już zajęte? To stałoby w sprzeczności ze słowami, które wypowiedział w poprzednich odcinkach "Farmy". 33-latek zarzekał się bowiem, że jest singlem, co zachęciło zauroczoną w nim Kingę do śmielszej postawy.

"Farma". Krowa Karola zaczęła utykać. Czy mężczyzna odpadnie z programu?

Sporo wrażeń czekało również na Karola. Mężczyzna zorientował się, że krowa, którą się opiekuje kuleje na jedną nogę. Przypomnijmy, że jeżeli uczestnicy narażą zwierzęta na szkodę, to natychmiast odpadają z programu. Na szczęście dla farmera i krowy Tosi okazało się, że uraz jest spowodowany błahą sytuacją, a zwierzę niedługo powinno wrócić do pełni sił.

Oglądaliście ostatni odcinek "Farmy"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.