"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna z czwartej edycji urodziła na początku stycznia. Teraz prezentuje figurę po porodzie

Wśród uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trwa prawdziwy baby boom. Na początku stycznia Joanna z czwartej edycji show powitała na świecie córeczkę. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem sylwetki po porodzie. Jest w świetnej formie!

Więcej na temat uczestników popularnych programów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który ma wielu fanów na całym świecie. W Polsce nakręcono już sześć edycji. Dzięki udziałowi w show wielu uczestników znalazło swoje drugie połówki. Kilka par doczekało się też potomstwa. 

Joanna Lazar brała udział w czwartej edycji show. Eksperci połączyli ją z Adamem. Między małżonkami nie iskrzyło od samego początku. Pomimo że kobieta wykazywała inicjatywę i starała się lepiej poznać męża, on wydawał się nie być zainteresowany rozwijaniem znajomości. Wkrótce potem wyszło na jaw, że jeszcze w czasie trwania zdjęć do programu Adam poznał inną kobietę. Ostatecznie para podjęła decyzję o rozwodzie. Kobieta nie żałuje jednak udziału w show, dzięki niemu zyskała nowych przyjaciół. Niedługo po zakończeniu programu sympatyczna uczestniczka znalazła też miłość. Niedawno Joanna i jej partner przywitali na świecie pierwsze dziecko. Ich córeczka przyszła na świat na początku stycznia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna zaprezentowała figurę po porodzie

Joanna nie stroni od pokazywania życia prywatnego w mediach społecznościowych. Niedawno podzieliła się z fanami pierwszymi zdjęciami swojego maluszka. Dziewczynka szybko podbiła serca fanów, którzy zostawili pod zdjęciem pełne zachwytów komentarze. Szczególną uwagę komentujących zwróciła bujna czupryna Zosi. Ostatnio młoda mama opublikowała relację, na której można zobaczyć jej figurę w całej okazałości. Trzeba przyznać, że Joanna prezentuje się świetnie, a po ciążowych krągłościach nie ma śladu.

Joanna LazarJoanna Lazar Instagram/ asia_lazar33

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.