"Rolnik szuka żony". Kolejny ślub wśród uczestników. Magda z siódmej edycji wychodzi za mąż. Odebrała już suknię ślubną

Program "Rolnik szuka żony" obfituje w szczęśliwe zakończenia. Niedawno na ślubnym kobiercu stanęli Bogusia i Krzysztof, niebawem Marta i Paweł powiedzą sobie sakramentalne "tak". Teraz przyszedł czas na Magdę i Kubę. Rolniczka pochwaliła się suknią ślubną.

Więcej informacji na temat programów telewizyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Program "Rolnik szuka żony" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Wierni fani formatu z niecierpliwością wyczekują kolejnych edycji. Uczestnicy show zyskują status celebrytów i tysiące obserwujących na profilach społecznościowych. 

Magdalena Bator wzięła udział w siódmej edycji "Rolnik szuka żony". O jej serce walczyło trzech kandydatów: Mateusz, Paweł i Adam. Żadnemu z nich nie udało się rozkochać w sobie rolniczki. Magda nie żałuje jednak udziału w programie. Wkrótce po zakończeniu nagrań udało jej się odnaleźć miłość. Wybrankiem okazał się Kuba, który wysłał list do rolniczki, lecz nie mógł pojawić się na castingach. Zakochani wystąpili razem w finałowym odcinku show. Niedługo potem para ogłosiła zaręczyny. Okazało się też, że spodziewają się dziecka. W maju ubiegłego roku szczęśliwi rodzice powitali na świecie synka. Chłopiec otrzymał imię Marcel. 

Uroczysta premiera filmu 'Gierek'. Kto skradł show na czerwonym dywanieUroczysta premiera filmu "Gierek". Kto skradł show na czerwonym dywanie

"Rolnik szuka żony". Magda i Kuba przygotowują się do ślubu

Wszystko wskazuje na to, że lista małżeństw zawartych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" znów się wydłuży. Na ślubnym kobiercu staną niebawem Magda i Kuba. Rolniczka od początku twierdziła, że jest bardzo zakochana i marzy o ślubie. Wspominała też, że zamierza unieważnić ślub kościelny, który wzięła z byłym mężem. Wygląda na to, że marzenia rolniczki wkrótce się spełnią. Na swoim Instagramie Magda opublikowała relację, na której widać fragment sukni ślubnej.

Fragment sukni ślubnej MagdyFragment sukni ślubnej Magdy Instageam/magdalena_bator

Odebrana - napisała zachwycona rolniczka.

Narzeczeni nie zdradzili jeszcze oficjalnej daty ślubu. Wygląda jednak na to, że uroczystość odbędzie się już niebawem.

Karolina PisarekKarolina Pisarek przeprowadza się do willi. Pochwaliła się garderobą

Więcej o: