Więcej informacji na temat programów telewizyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl
Program "Rolnik szuka żony" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Wierni fani formatu z niecierpliwością wyczekują kolejnych edycji. Uczestnicy show zyskują status celebrytów i tysiące obserwujących na profilach społecznościowych.
Magdalena Bator wzięła udział w siódmej edycji "Rolnik szuka żony". O jej serce walczyło trzech kandydatów: Mateusz, Paweł i Adam. Żadnemu z nich nie udało się rozkochać w sobie rolniczki. Magda nie żałuje jednak udziału w programie. Wkrótce po zakończeniu nagrań udało jej się odnaleźć miłość. Wybrankiem okazał się Kuba, który wysłał list do rolniczki, lecz nie mógł pojawić się na castingach. Zakochani wystąpili razem w finałowym odcinku show. Niedługo potem para ogłosiła zaręczyny. Okazało się też, że spodziewają się dziecka. W maju ubiegłego roku szczęśliwi rodzice powitali na świecie synka. Chłopiec otrzymał imię Marcel.
Wszystko wskazuje na to, że lista małżeństw zawartych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" znów się wydłuży. Na ślubnym kobiercu staną niebawem Magda i Kuba. Rolniczka od początku twierdziła, że jest bardzo zakochana i marzy o ślubie. Wspominała też, że zamierza unieważnić ślub kościelny, który wzięła z byłym mężem. Wygląda na to, że marzenia rolniczki wkrótce się spełnią. Na swoim Instagramie Magda opublikowała relację, na której widać fragment sukni ślubnej.
Odebrana - napisała zachwycona rolniczka.
Narzeczeni nie zdradzili jeszcze oficjalnej daty ślubu. Wygląda jednak na to, że uroczystość odbędzie się już niebawem.
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Mocne oświadczenie Moniki Olejnik. Zawiadomiła prokuraturę. "Jak sztorm wracają kłamstwa na mój temat"
Karpiel-Bułecka odpowiada Miszczakowi. Poszło o słowa na temat Krupińskiej
Zaskakujące sceny na pogrzebie Bożeny Dykiel. Ksiądz w końcu stracił cierpliwość
Co dalej z rozwodem Kubickiej i Barona? Prawniczka muzyka komentuje
Bill Gates przyznał się do zdrady żony i przeprosił za spotkania z Epsteinem. O tych słowach będzie głośno
Kolor wraca do gry. Te sneakersy to HIT na wiosnÄ™ - model adidas lubi teĹĽ Maffashion
"Mama na obrotach" schudła już 45 kg. Zdradza, ile obecnie waży
Zaskakująca opinia Zapendowskiej o karierze Zalewskiego. Takich słów nie mówi często