Karolina Pisarek przeprowadza się do luksusowej willi. Przy okazji pochwaliła się garderobą. Kolekcja butów? Imponująca

Ostatnio w życiu Karoliny Pisarek dużo się dzieje. Nowy rok modelka postanowiła zacząć od przeprowadzki. Cały proces szczegółowo relacjonuje na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się zawartością garderoby.

Więcej artykułów ze świata polskiego show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Pisarek nie będzie czekać ze ślubem! "Mogę wyjść za mąż w lesie"

 Od czasu występu w "Top Model" kariera Karoliny Pisarek nie zwalnia. Dziewczyna świetnie radzi sobie nie tylko jako modelka, ale również sprawdza się w roli influencerki. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 900 tysięcy fanów. Rok 2022 będzie dla celebrytki wyjątkowo intensywny, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Karolina została jedną z uczestniczek kolejnej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej ślub z Rogerem Sallą zbliża się wielkimi krokami, modelka zaczęła już poszukiwania idealnej sukni. Niedawno para zdecydowała się na kolejny poważny krok – zakup wspólnego domu. Willa zlokalizowana na jednym z prestiżowych warszawskich osiedli kosztowała zakochanych prawie pięć milionów złotych.

Anja Rubik, Magdalena Różczka, Meghan MarkleZbyt krótka klatka piersiowa, wystające dziąsła i za duże uszy. Oto kompleksy gwiazd

Karolina Pisarek relacjonuje przeprowadzkę. Pochwaliła się ogromną garderobą

Modelka postanowiła jak najszybciej zamieszkać w luksusowym gniazdku i nowy rok rozpoczęła od przeprowadzki, którą szczegółowo relacjonuje na InstaStories. Karolina nie musiała jednak zmagać się z pakowaniem dobytku sama. Postanowiła skorzystać z pomocy Agnieszki Witkowskiej, znanej jako Architekt Porządku. Na relacjach możemy obejrzeć, jak cały zespół profesjonalistów od organizacji przestrzeni i declutteringu porządkuje szafę celebrytki. Liczba ubrań, butów i dodatków jest naprawdę imponująca. Ostatecznie nowa garderoba modelki została wypełniona. Pomimo jej pokaźnych rozmiarów, Karolina zdecydowała, że wszystkie rzeczy, których nie miała na sobie od dwóch lat, odda. 

Karolina Pisarek relacjonuje przeprowadzkęKarolina Pisarek relacjonuje przeprowadzkę Instagram/ karolina_pisarek

Jak się okazało, buty i wszystkie ubrania modelki zostały starannie posegregowane. Znalazło się także dedykowane miejsce dla... okularów przeciwsłonecznych. Karolina Pisarek przeprowadziła obszerną relację z przetransportowania wszystkich par butów. Kolekcja okazała się być naprawdę imponująca. Jak sama przyznała na InstaStories:

Roger wcale nie jest gorszy, jeśli chodzi o ilość butów.

Jakie buty można znaleźć w kolekcji uczestniczki "Top Model"? Jest kilka par niemal identycznych śniegowców, dziesiątki szpilek i butów na platformie, kilkanaście par butów sportowych i trampek, a także stos kozaków. Sądząc po ilości kartonów, które były do rozpakowania, liczba rzeczy w garderobie Karoliny Pisarek jest naprawdę ogromna. 

Agnieszka Woźniak-StarakWOŚP. Woźniak-Starak wystawiła na licytację torebki. Wszystkie warte po kilka tysięcy!

Więcej o: