Córka Michała Wiśniewskiego wydała pierwszą płytę. Tata rozpływa się nad talentem 15-latki. "Z Eti świętujemy nasz wspólny winylek"

Etiennette Wiśniewska wydała pierwszą płytę. Michał Wiśniewski pochwalił się sukcesem 15-letniej córki, a fani nie mogą wyjść z podziwu nad jej głosem. Pójdzie w ślady taty?

Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Michał Wiśniewski zasłynął jako wokalista i lider Ich Troje. Zespół na początku lat 2000. bił rekordy popularności i nawet dwa razy pojechał reprezentować Polskę na Eurowizji. Równie wielkie zainteresowanie, co twórczość Michała Wiśniewskiego, wzbudza również jego życie prywatne. Muzyk aktualnie ma piątą żonę, Polę, z którą doczekał się najmłodszego syna - Falco. W przeszłości wokalista był jeszcze w związku małżeńskim z Mandaryną, która urodziła mu dwójkę dzieci - obecnie 19-letniego Xaviera oraz 18-letnią Fabienne. Miłość aż po grób przysięgał również Annie Świątczak, z którą ma dwie córki - 15-letnią Etiennette oraz 13-letnią Vivienne. Okazuje się, że pociechy Michała Wiśniewskiego odziedziczyły po nim muzyczny talent. Niedawno własną, pierwszą płytą chwalił się najstarszy z patchworkowego rodzeństwa, a teraz również Etiennette podbija swoim singlem YouTube'a i wypuściła właśnie własną płytę. I to na winylu!

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Córka Michała Wiśniewskiego wydała pierwszą płytę. Lider Ich Troje ma powody do dumy

Etiennette Wiśniewska pod koniec ubiegłego roku nagrała utwór z Michałem Wiśniewskim pt. "Rozmowy z ojcem". Singiel jest polską wersją hitu Franka Sinatry "That's Life", nie ma w nim żadnych przekleństw i jest skomponowany z muzyką lat 60.

Michał Wiśniewski razem z córką Etiennette zapraszają nas do swojego prywatnego świata, gdzie mamy okazję przysłuchać się ich niezwykle mądrej i osobistej muzycznej dyskusji – czytamy w oficjalnym opisie utworu.
 

Pierwsze muzyczne dzieło utalentowanej 15-latki zyskało na YouTubie aż 287 290 wyświetleń. To właśnie z tej okazji kawałek trafił na pierwszą płytę Etiennette.

Zanim 10 lipca nakładem OnVinylStore.com ukaże się pierwsza, a zarazem najnowsza płyta Ich Troje, wraz z Eti świętujemy nasz wspólny winylek, siedmiocalowy singiel - "Jest tak… Czyli rozmowa ojca z córką", dziękując jednocześnie za 280.000 odtworzeń teledysku. To bardzo duże zaufanie do nas biorąc pod uwagę, że nie ma tam żadnego przekleństwa, a muzyka jest z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziękujemy! - napisał Michał Wiśniewski na Instagramie.
 

Fani byli zachwyceni pierwszym singlem 15-latki.

Piękna piosenka i piękne wykonanie. U mnie chwilowo non stop leci, czy to w aucie, czy pracy.
Powtórzę się, dawno nic nie wzruszyło mnie tak jak wasz wspólny numer.
Wow! Przepięknie! Więcej poproszę, ależ ona ma głos! Zdolna bestia, możesz być dumny - pisali internauci.

Myślicie, że Etiennette Wiśniewska zrobi karierę muzyczną na miarę ojca?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.