Cała rodzina Wiśniewskich obecna na studniówce Fabienne. Wyglądała przepięknie! Nie zabrakło zdjęcia z chłopakiem

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem najstarszej córki ze studniówki z jej chłopakiem i Mandaryną. Zdradził, na jakie studia wybiera się Fabienne i podziękował byłej żonie.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Michał Wiśniewski to dumny ojciec pięciorga dzieci. Jego najstarsza córka Fabienne to tegoroczna maturzystka. Choć muzyk od dawna nie jest w związku z matką dziewczyny, Mandaryną, pozostają w dobrych relacjach. Każdy z nich ułożył sobie życie na nowo, a więc nic nie stanęło na przeszkodzie, aby cała rodzina Wiśniewskich bawiła się razem na studniówce dziewczyny.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski próbuje wcisnąć się w kostium na Eurowizję 2006

Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne 

Artysta opublikował zdjęcie, na którym pozuje z córką, piątą żoną Polą oraz "przesympatycznym Kosmą", partnerem Fabienne. Młodzi tańczyli razem poloneza, a dumny tata wspierał córkę i oczywiście nagrywał na pamiątkę.

Na hasło "poloneza czas zacząć" przesympatyczny Kosma poprowadził moją córkę w tan. Taniec ów był na tyle mało inwazyjny, że dumny tata ze spokojem obserwował ten jakże ważny moment.
 

Wiśniewski zdradził plany córki na przyszłość

Ostatni rok nauki w szkole to ważny moment w życiu dorastających osób. Muzyk pochwalił się, gdzie Fabienne będzie kontynuować naukę po szkole. Okazuję się, że córka wybiera się na Akademię Sztuk Pięknych.

Moja najstarsza, upragniona córeczka z klasą i wyjątkowym wdziękiem i poświęceniem ciężko pracuje, aby po maturze kontynuować swoją pasję na Akademii Sztuk Pięknych.

Wiśniewski odniósł się także do byłej żony Mandaryny, która również była obecna w tym ważnym dla córki dniu. 

Kolejny dowód na to, że mimo przeciwności losu rodzicom udało się wypuścić kolejne dziecko z rodzinnego gniazda. Gratuluję i dziękuję Marta! To nam się akurat udało!

Mandaryna i Fabienne WiśniewskaMandaryna i jej córka w totalnie innych odsłonach. W ruch poszły peruki

Fabienne wyglądała przepięknie w czarnej klasycznej mini i prostym upięciu

Córka muzyków na tę ważną uroczystość, która ze względów na pandemię odbywała się w szkole tylko dla uczniów i ich rodziców, postawiła na klasykę. W przygotowaniach pomagała jej mama. Zaprezentowała się w czarnej krótkiej sukience. W uszach miała duże kolczyki koła, a na szyi długi, delikatny naszyjnik. Włosy związane w niskiego przedłużanego kucyka, a na nogach szpilki z ozdobnymi błyskotkami. Jak sama przyznała, wytrzymała w nich tylko trzy minuty.

Więcej o: